Ad4Mass z serwisami GoldenLine.pl i ZnanyLekarz.pl

Serwisy Ad4Mass.pl oraz GoldenLine.pl i ZnanyLekarz.pl podpisały porozumienie o współpracy. Od końca maja, powierzchnię reklamową w najbardziej znanym polskim portalu społecznościowym dla profesjonalistów oraz na stronie oferującej największy w Polsce ranking lekarzy będzie można kupować dzięki Ad4Mass.

„Bardzo cieszymy się, że udało się nam nawiązać współpracę z tak znaczącymi wydawcami, jakimi są portale GoldenLine.pl oraz ZnanyLekarz.pl. Liczymy, że dzięki temu nasz system reklamy internetowej stanie się jeszcze bardziej atrakcyjny oraz użyteczny dla użytkowników” – mówi Piotr Kasprzycki, Prezes GTW Media, spółki, która stworzyła Ad4Mass.

„Staramy się znajdować ciekawe inicjatywy na rynku reklamy. Ad4mass jest jedną z nich. Liczymy, że współpraca pozwoli nam jeszcze lepiej dotrzeć do naszych potencjalnych klientów” – mówi Monika Samojlik, Marketing Manager GoldenLine.pl

System reklamy internetowej Ad4Mass został uruchomiony w kwietniu 2010 r. Przeznaczony jest jednocześnie dla osób, które na swoich witrynach internetowych chcą zamieszczać reklamy oraz dla reklamodawców szukających interesujących miejsc dla kampanii w Internecie. Ad4Mass oferuje 9 rozmiarów kreacji reklamowych, zarówno
w formie statycznej jak i dynamicznej. Plany Ad4Mass zakładają pozyskanie do końca kwietnia 2011 r. 2 tys. wydawców i osiągnięcie zasięgu na poziomie 1 mln real users dziennie.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry