Ad4Mass rusza z poradnikiem reklamy

System reklamy internetowej Ad4Mass.pl wspólnie z serwisem skierowanym do małych i średnich przedsiębiorstw Biznes-Firma.pl rozpoczyna akcję edukacyjną, której celem jest szerzenie wiedzy o reklamie w globalnej sieci. Dla czytelników Biznes-Firma.pl przygotowano także konkurs, w którym można wygrać kampanie reklamowe o łącznej wartości 1000 zł.

We wtorek 27 lipca w serwisie Biznes-Firma.pl ukazał się pierwszy odcinek poradnika „ABC reklamy w Internecie”. Omówione w nim zostały m.in. zalety Internetu jako medium, w którym warto się reklamować, a także przedstawione kierunki, w których zmierza promocja w globalnej sieci. Kolejne odcinki, których łącznie zaplanowano sześć, publikowane będą, co tydzień. W łatwy i przystępny sposób wyjaśnią one podstawowe zagadnienia związane z sieciową reklamą.

– Dla wielu osób, szczególnie z firm z sektora małych i średnich przedsiębiorstw, tematyka związana z reklamą w Internecie jest dość słabo znana. Dlatego też przygotowaliśmy sześcioodcinkowy poradnik, który od podstaw wyjaśni ten temat. Mamy nadzieję, że dzięki „ABC reklamy w Internecie” wiele osób przekona się, że w Internecie warto, a nawet trzeba się reklamować. Chcemy także uświadomić ludzi, że reklama w tym medium wcale nie jest droga, a jej efekty można bardzo szybko zmierzyć. – wyjaśnia Piotr Kasprzycki, twórca systemu reklamy internetowej Ad4Mass.pl.

Oprócz poradnika przygotowany został także konkurs dla czytelników. Przy każdym z odcinków publikowane będą pytania konkursowe. Dla trzech osób, które udzielą największej ilości poprawnych odpowiedzi i najciekawiej odpowiedzą na pytania opisowe Ad4Mass.pl przygotował nagrody. Dla zdobywcy pierwszego miejsca jest to kampania reklamowa warta 700 zł do wykorzystania w serwisach zrzeszonych w tym systemie, zdobywca drugiego miejsca wygrywa kampanię wartą 200 zł, a trzeciego – 100 zł.

Ostatni odcinek „ABC reklamy w Internecie” zostanie opublikowany pod koniec sierpnia, a we wrześniu poznamy zdobywców nagród.

Wpisy promowane

  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...
  • Ezoteryka a karty Tarota
    Stawianie Tarota to praktyka, którą wykorzystuje bardzo wiele osób. Jest to jeden ze sposobów, który umożliwia sprawdzenie tego co nas ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry