adMobile pomaga Federacji Polskich Banków Żywności

Należąca do Platformy Mediowej Point Group agencja marketingu mobilnego adMobile stworzyła kontent SMS pod akcję charytatywną „Spraw, aby inni mieli święta” dla Federacji Polskich Banków Żywności.
Tegorocznej zbiórce żywności towarzyszy kampania społeczna „Spraw, aby inni mieli święta”. Potrzebujących będzie można wesprzeć poprzez SMSy czy zakup żywności w sklepie internetowym na stronie www.bankizywnosci.pl

Do akcji włączyła się agencja adMobile, która odpowiedzialna jest za rozwiązania mobilne dla akcji.

Osoby, które chcą przyłączyć się do świątecznej zbiórki żywności mogą w terminie od 15 listopada do 15 grudnia wysyłać SMS o treści: WSPIERAM na numer Premium 7272. Koszt wysyłki SMS to 2,44 zł z VAT.

Całkowity dochód z SMSów zostanie przekazany FPBŻ.

Zbiórka Żywności w Internecie potrwa do końca grudnia. Akcja jest szeroko wsparta przez media elektroniczne, prasę oraz reklamę zewnętrzną i sieci multipleksów.

Zebrana żywność o długiej przydatności do spożycia, m.in. cukier, olej, konserwy, makaron, kasze i dżemy, trafi do organizacji pozarządowych i instytucji, zajmujących się dożywianiem dzieci, osób bezdomnych, chorych i samotnych oraz rodzin w trudnej sytuacji materialnej.

Całkowity dochód z akcji SMS zostanie przeznaczony na rozwój infrastruktury Banków Żywności, w których przechowywana jest żywność zebrana podczas akcji.

www.bankizywnosci.pl

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry