AdRem Software na BrainShare

Już po raz szósty AdRem Software zaprezentuje rozwiązania do zarządzania sieciami podczas międzynarodowej konferencji Novell BrainShare 2005 odbywającej się w Salt Lake City. Tradycyjnie już, ta krakowska firma będzie jedynym reprezentantem Polski na dorocznym spotkaniu entuzjastów NetWare’a, GroupWise’a, Linuksa i innych produktów Novella.

Organizatorzy przygotowali dla uczestników całe bogactwo atrakcji, począwszy od ponad 250 sesji technicznych, po liczne szkolenia, kursy zakończone certyfikatami i spotkania z ekspertami. Nie zabraknie również okazji do nieformalnych dyskusji. Na wieczornych bankietach, przy muzyce na żywo i 15-metrowym barze spotkają się administratorzy sieci, menedżerowie IT i producenci rozwiązań dla sieci korporacyjnych.

Elżbieta Mistachowicz – Dyrektor Działu Marketingu w AdRemie – twierdzi: ‘Już od lat bierzemy udział w wielu targach i konferencjach na całym świecie, ale kontakty nawiązane w Salt Lake City niezmiennie okazują się dla nas najbardziej owocne. BrainShare to od dawna stały punkt naszego kalendarza targowego, dlatego większość uczestników konferencji rozpoznaje naszą firmę, a wielu z nich odwiedza co roku nasze stoisko. Niektórzy z nich trafiają do nas jako użytkownicy darmowego programu AdRem Free Remote Console, którego licencje pobrało już ponad 95 tysięcy administratorów. Dzięki niemu wielu klientów decyduje się później na programy komercyjne firmy AdRem Software, zarówno na wieloplatformowego NetCruncha, jak i tradycyjne rozwiązania NetWare’owe: AdRem sfConsole i AdRem Server Manager.’

http://www.adrem.com.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry