Adv.pl decyduje się na wdrożenie ISO

Opublikowano: 10 stycznia 2003. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Agencja Interaktywna Adv.pl zdecydowała się na wdrożenie systemu zarządzania jakością zgodnego z normą PN ISO 9001:2001. Rozpoczęcie procesu certyfikacji zaplanowano na początek kwietnia br.

– Jako jedna z pierwszych agencji interaktywnych w kraju dojrzeliśmy do formalnego wdrożenia norm ISO. Tak naprawdę jest to kolejny, naturalny krok w całym procesie rozwoju Spółki i umacniania jej relacji z Odbiorcami rynkowymi. Certyfikat jakości będzie dla naszych Klientów dodatkowym potwierdzeniem polityki dotąd prowadzonej. Głównym celem Adv.pl jest pełne zaspokajanie potrzeb Klientów. Doświadczenie pokazuje, że często jedną z głównych przyczyn niespełnienia wymagań Odbiorców, zwłaszcza w przypadku każdorazowego dostosowywania produktu, usługi do Ich indywidualnych potrzeb, jest niewłaściwy proces komunikacji zarówno wewnątrz firmy, jak i poza nią. Wdrożenie systemu zarządzania jakością przyczyni się do ciągłego doskonalenia wszystkich wewnętrznych procesów w Adv.pl, powodując wzrost konkurencyjności i wzmocnienie pozycji na rynku. Dbamy o naszych Klientów, to przecież dzięki nim w ciągu dwóch lat osiągnęliśmy tak wiele.- mówi Konrad Pankiewicz, Dyrektor Zarządzający w Adv.pl.

Wdrażany w Adv.pl system zarządzania wg norm PN ISO 9001:2001 dotyczyć będzie jakości przepływu informacji. Przygotowaniem do certyfikacji zajmuje się firma UNITECH z Wrocławia.

http://www.adv.pl

Sylwester KozakAdv.pl decyduje się na wdrożenie ISO

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.