Adv.pl i RedDot Solutions – ramię w ramię

Opublikowano: 10 października 2002. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , ,

Agencja Interaktywna Adv.pl podpisała umowę z firmą RedDot Solutions – niemieckim producentem systemów klasy CMS (Content Management Systems). Umowa dotyczy dystrybucji oraz wdrażania przez Agencją Adv.pl rozwiązań RedDot Professional oraz RedDot Express – systemów do zarządzania treścią w rozbudowanych projektach inter- i intranetowych.

„Naszym zadaniem jest oferowanie Klientom najlepszych w swej klasie rozwiązań interaktywnych. Dlatego też po dokonaniu dogłębnych analiz istniejących na rynku europejskim rozwiązań klasy CMS zdecydowaliśmy się na nawiązanie współpracy strategicznej właśnie z RedDot Solutions” – mówi Rafał Dziedzic – Dyrektor Zarzadzający Agencji Adv.pl.

Firma RedDot Solutions rozwinęła i wprowadziła na rynek innowacyjny System Zarządzania Zawartością (Content Management System), służący do szybkiego i łatwego budowania, zarządzania i pielęgnacji serwisów intranetowych internetowych firm ze wszystkich branż. W Niemczech istnieje ponad 1000 instalacji RedDot. Do kwietnia 2001 firma istniała pod nazwą InfoOffice, ale w związku z dużą znajomością znaku „RedDot”, zmieniła nazwę na RedDot Solutions.

http://www.adv.pl

Sylwester KozakAdv.pl i RedDot Solutions – ramię w ramię

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.