Adv.pl i RedDot Solutions – ramię w ramię

Agencja Interaktywna Adv.pl podpisała umowę z firmą RedDot Solutions – niemieckim producentem systemów klasy CMS (Content Management Systems). Umowa dotyczy dystrybucji oraz wdrażania przez Agencją Adv.pl rozwiązań RedDot Professional oraz RedDot Express – systemów do zarządzania treścią w rozbudowanych projektach inter- i intranetowych.

“Naszym zadaniem jest oferowanie Klientom najlepszych w swej klasie rozwiązań interaktywnych. Dlatego też po dokonaniu dogłębnych analiz istniejących na rynku europejskim rozwiązań klasy CMS zdecydowaliśmy się na nawiązanie współpracy strategicznej właśnie z RedDot Solutions” – mówi Rafał Dziedzic – Dyrektor Zarzadzający Agencji Adv.pl.

Firma RedDot Solutions rozwinęła i wprowadziła na rynek innowacyjny System Zarządzania Zawartością (Content Management System), służący do szybkiego i łatwego budowania, zarządzania i pielęgnacji serwisów intranetowych internetowych firm ze wszystkich branż. W Niemczech istnieje ponad 1000 instalacji RedDot. Do kwietnia 2001 firma istniała pod nazwą InfoOffice, ale w związku z dużą znajomością znaku “RedDot”, zmieniła nazwę na RedDot Solutions.

http://www.adv.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Shopper Day 2021
26.10.2021
Expert Summit 2021
04.11.2021
Forum Gospodarki Cyfrowej
09.11.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry