Adv.pl na rynku europejskim

Opublikowano: 14 maja 2003. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Agencja Interaktywna Adv.pl podpisała umowę z niemiecką firmą conject AG – jednym z liderów wśród dostawców kompleksowych rozwiązań informatycznych. Umowa dotyczy kreacji oraz implementacji projektów graficznych do produktów „następnej generacji”, służących zarządzaniu projektami, oferowanych przez conject AG.

Zadaniem Adv.pl jest stworzenie nowego systemu nawigacji oraz wizji graficznej, które wspierać będą pełną funkcjonalność i ergonomię całego rozwiązania informatycznego. Wyznacznikiem prac jest wzmocnienie intuicyjności, estetyki rozwiązań oraz komfortu pracy użytkownika z systemem.

„Wybór Adv.pl przez firmę conject AG stanowi potwierdzenie faktu, że jesteśmy gotowi do wejścia na rynek europejski. Cieszy nas, że rozwiązania proponowane przez Adv.pl stały się na tyle profesjonalne, aby móc konkurować na zagranicznych rynkach.”- mówi Rafał Dziedzic, Prezes Adv.pl Sp. z o.o.

http://www.adv.pl

Sylwester KozakAdv.pl na rynku europejskim

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.