Adv.pl partnerem Gemius SA

Opublikowano: 9 marca 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , ,

Firma badawcza Gemius SA oraz agencja interaktywna Adv.pl zawarły w ostatnich dniach umowę o współpracy na zasadach partnerskich. Umowa dotyczy włączenia do oferty Adv.pl rozwiązania badawczego dostarczanego przez Gemius SA – badania gemiusTraffic.

Badanie gemiusTraffic dostarcza informacji o zachowaniu internautów na witrynach internetowych. W procesie badawczym analizowane są poszczególne wizyty wykonywane przez internautów, prezentowane są ścieżki, po których poruszają się użytkownicy serwisów internetowych. Dzięki badaniu można uzyskać m. in. informacje: które strony i działy serwisu cieszą się największym zainteresowaniem użytkowników, o jakich porach są odwiedzane, a także z jakich państw/regionów/miast pochodzą internauci.
„Uzyskane informacje pozwalają na elastyczne modyfikowanie zawartości serwisu oraz nawigacji na stronie tak, aby użytkownik szybko docierał do interesujących go treści” – wyjaśnia Rafał Janik z Gemius SA.

„Kluczem do sukcesu nie jest już tylko oryginalny projekt – niezbędne jest poznanie ciągle zmieniających się i nie zawsze oczywistych preferencji grup odwiedzających dane siedlisko interaktywne” – sugeruje Dyrektor Zarządzający agencji Adv.pl Konrad Pankiewicz.

http://www.adv.pl
http://www.gemius.pl

Sylwester KozakAdv.pl partnerem Gemius SA

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.