Adv.pl partnerem Gemius SA

Firma badawcza Gemius SA oraz agencja interaktywna Adv.pl zawarły w ostatnich dniach umowę o współpracy na zasadach partnerskich. Umowa dotyczy włączenia do oferty Adv.pl rozwiązania badawczego dostarczanego przez Gemius SA – badania gemiusTraffic.

Badanie gemiusTraffic dostarcza informacji o zachowaniu internautów na witrynach internetowych. W procesie badawczym analizowane są poszczególne wizyty wykonywane przez internautów, prezentowane są ścieżki, po których poruszają się użytkownicy serwisów internetowych. Dzięki badaniu można uzyskać m. in. informacje: które strony i działy serwisu cieszą się największym zainteresowaniem użytkowników, o jakich porach są odwiedzane, a także z jakich państw/regionów/miast pochodzą internauci.
“Uzyskane informacje pozwalają na elastyczne modyfikowanie zawartości serwisu oraz nawigacji na stronie tak, aby użytkownik szybko docierał do interesujących go treści” – wyjaśnia Rafał Janik z Gemius SA.

“Kluczem do sukcesu nie jest już tylko oryginalny projekt – niezbędne jest poznanie ciągle zmieniających się i nie zawsze oczywistych preferencji grup odwiedzających dane siedlisko interaktywne” – sugeruje Dyrektor Zarządzający agencji Adv.pl Konrad Pankiewicz.

http://www.adv.pl
http://www.gemius.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Mobile Trends Conference
04.03.2021 - 05.03.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry