Afilo dla banku Millennium

Sieć reklamowa Afilo uruchomiła kampanię reklamową banku Millennium. Działania promujące lokatę „Twój Wybór” potrwają do końca grudnia 2008.

Kampanię oparto na takich formach reklamowych jak billboard, double billboard, skyscraper, ractangle. Dodatkowo wykorzystano także formy tekstowe w postaci linków sponsorowanych. Reklamy emitowane będą głównie w serwisach z kategorii biznes i finanse, a także na stronach skierowanych do osób potencjalnie zainteresowanych założeniem lokaty.

Program partnerski banku prowadzony jest według modelu CPA. Wydawcy reklam rozliczani są za poprawne wypełnienie na ich stronach formularza rejestracyjnego.

Kampania promująca lokatę „Twój Wybór” banku Millennium potrwa do końca grudnia br. Działania prowadzone przez Afilo w obrębie swojej sieci afiliacyjnej i zrzeszonych witryn są częścią globalnej akcji reklamowej banku (TV, prasa, wybrane serwisy internetowe).

www.afilo.pl

Wpisy promowane

  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...
  • Ezoteryka a karty Tarota
    Stawianie Tarota to praktyka, którą wykorzystuje bardzo wiele osób. Jest to jeden ze sposobów, który umożliwia sprawdzenie tego co nas ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry