Agape partnerem SARE

Opublikowano: 19 stycznia 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Agencja doradcza i wydawnicza Agape została nowym partnerem handlowym SARE. Dzięki temu w ofercie Agape, oprócz usług związanych przede wszystkim z wydawaniem biuletynów firmowych w formie papierowej, znajdzie się SARE – pierwsze polskie narzędzie m.in. do przygotowywania elektronicznych biuletynów, dostępne w modelu ASP.

„Media elektroniczne zdobywają coraz większą popularność, gdyż są szybkie, tanie i efektywne. Stąd firmy coraz chętniej wykorzystują te narzędzia w działaniach komunikacyjnych w swoich firmach. SARE jest pierwszym polskim rozwiązaniem, które umożliwia przygotowanie biuletynu elektronicznego. Ponadto pozwala na bezpośrednią kontrolę realizacji przedsięwzięcia i informuje o efektach działań komunikacyjnych. Specjalizujemy się w przygotowywaniu i wydawaniu biuletynów firmowych, ale dotychczas przygotowywaliśmy je głównie w formie papierowej. Dzięki SARE, będziemy mogli zaproponować klientom również biuletyny elektroniczne.” – powiedział Tomasz Kościelny, dyrektor zarządzający Agape.

Rozpoczęta współpraca jest również początkiem wspólnych działań na rzecz promowania newsletterów elektronicznych jako atrakcyjnych i efektywnych mediów wykorzystywanych w działaniach komunikacyjnych firm.

„Wciąż rosnąca liczba klientów i kolejne wdrożenia SARE są dla nas dowodem na znaczny wzrost zainteresowania e-mail marketingiem wśród firm chcących wykorzystywać nowoczesne narzędzia wspomagające komunikację. Nadal działamy w myśl zasady, że zależy nam nie tylko na prezentowaniu oferty korzystnej handlowo, ale również dbamy o dostarczanie potencjalnym klientom jak największej wiedzy o e-mail marketingu. Agape to kolejny klient, który wspólnie z nami działa na rzecz promowania e-mail marketingu, jako jednego z najefektywniejszych punktów w strategii marketingowej.” – powiedział Tomasz Pruszczyński dyrektor zarządzający OS3 multimedia, producenta SARE.

Z SARE korzystają już: Reporter, GTFI, Peugeot Polska, ClickAd, Fundacja Izabeli i Adama Małyszów, NOBO bar, Absolut meble biurowe, portal rybnik.com.pl oraz miesięcznik IMPACT.

http://www.os3group.com

Sylwester KozakAgape partnerem SARE

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.