Agencja interaktywna Janmedia wchodzi do Polski

We wrześniu na polski i europejski rynek wchodzi Janmedia Interactive . To agencja interaktywna o polskich korzeniach, która do tej pory skupiała się na obsłudze klientów głównie w USA. Firma odnosi tam spore sukcesy, obsługując prestiżowych klientów (między innymi NASA oraz agencje rządowe) i tworząc skuteczne rozwiązania biznesowe.

Pracownicy Janmedia Interactive są ekspertami użyteczności, dostępności i optymalizacji stron pod kątem wyszukiwarek. Firma posiada też unikalne doświadczenie w tworzeniu systemów handlowych i marketingowych. To cechy mają odróżniać Janmedia Interactive od konkurencji oraz zapewnić zainteresowanie klientów.

Jak informuje Janmedia Interactive, firma zapewnia swym klientom tworzenie serwisów zgodnie z najnowszymi standardami i trendami międzynarodowego rynku. Odpowiedzialna polityka społeczna firmy owocować ma wieloma działaniami non profit oraz angażowaniem się w rozwój polskiego Internetu.

Mocne wejście na krajowy rynek rozpoczęło się od wystąpienia na konferencji Internet.con w poniedziałek, 19 października. Eksperci Janmedia Interactive prezentowali tam sposoby zwiększania efektywności internetowego handlu.

http://www.janmedia.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top