AGROS NOVA wybrała agencję do obsługi on-line

Opublikowano: 16 lutego 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , ,

W grudniu 2003 roku firma AGROS NOVA ogłosiła przetarg, którego przedmiotem był wybór agencji interaktywnej odpowiedzialnej za obsługę firmy oraz jej marek on-line. Zakres współpracy obejmuje stworzenie i rozwój serwisu korporacyjnego i wybranych serwisów produktowych
Do przetargu zaproszonych zostało pięć kluczowych polskich agencji interaktywnych, z czego w etapie finałowym znalazły się OS3 multimedia oraz Engine.

„Dokonując wyboru braliśmy pod uwagę zarówno zawartość merytoryczną oferty, poziom kreacji, serwis oraz warunki finansowe. OS3 multimedia zaprezentowała najciekawsze rozwiązania odpowiadające naszej strategii. Oferta była profesjonalnie przygotowana, a agencja potrafiła dostosować się do naszych potrzeb.” – powiedziała Joanna Bancerowska, PR Manager AGROS NOVA.

Pierwszym wspólnym przedsięwzięciem AGROS NOVA i OS3 multimedia jest zbudowanie serwisu korporacyjnego przeznaczonego dla sektora B2B. Dostępne w nim będą zarówno ogólne informacje o firmie, jak i o jej poszczególnych markach. Ponadto powstanie centrum prasowe on-line oraz dział kariery. Agencja OS3 odpowiedzialna jest za kompleksową obsługę witryny począwszy od doboru i zakupu zdjęć po prace copywriterskie.

„Umowa zawarta pomiędzy OS3 multimedia, a AGROS NOVA to dla agencji wyzwanie, a jednocześnie odpowiedzialność. Naszym celem jest konsekwentne realizowanie założeń przyjętych na 2004 rok i dostarczanie firmie najskuteczniejszych rozwiązań w strategii marketingowej on-line. Poza budowaniem oraz obsługą serwisów internetowych proponujemy AGROS NOWEJ najnowsze rozwiązania wspomagające działania e-commerce.” – powiedział Marcin Maj client service director OS3 multimedia.

http://www.os3.pl

Sylwester KozakAGROS NOVA wybrała agencję do obsługi on-line

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.