AHA wkracza na Złote Tarasy

Agencja reklamowa AHA wygrała przetarg o budżet reklamowy Złotych Tarasów. Współpraca z nowym klientem rozpoczęła się z początkiem lutego. Kontrakt został podpisany na najbliższe dwa lata.

Agencja AHA została wyłoniona jako zwycięska na podstawie przetargu. Na potrzeby przetargu agencja przygotowała kompleksowe rozwiązania w segmencie B2B, koncepcję kreatywną reklamy i propozycje z zakresu marketingu bezpośredniego.

“Wierzymy, że wygraliśmy dzięki unikalnej kreatywności dostosowanej do oryginalnego charakteru Złotych Tarasów” – komentujeZłote Tarasy, Account Director AHA. Zdaniem przedstawicieli agencji, produkt, jakim są Złote Tarasy jest unikalny, jedyny w swoim rodzaju.. Dlatego poprzeczka dla usług reklamowych została ustawiona wysoko. “Unikalna musi tez być komunikacja i kreacja – taką ją stworzyliśmy” – dodaje Rejczak.

“Działania AHA dotyczyć będą wszystkich działań reklamowych Złotych Tarasów” – zapowiada Ewa Łydkowska, Manager General Affairs and Public Realtions w Złote Tarasy. “Pierwszą fazą będzie przygotowanie materiałów wspierających wynajem powierzchni biurowej i handlowej. W następnych etapach skupimy się na reklamie B2B oraz kierowanej bezpośrednio do ostatecznego konsumenta” – dodaje Ewa Łydkowska.

Złote Tarasy to unikalne przedsięwzięcie na skalę europejską. Projekt urbanistyczny zlokalizowany w centrum Warszawy. To nie tylko geograficzne centrum miasta, ale również Centralny Obszar Biznesu. Złote Tarsy będa kompleksem biur, pasaży handlowych i rozrywkowych – mają się stać charakterystycznym, łatwo rozpoznawalnym punktem stolicy.

Według przedstawicieli agencji AHA najistotniejszym będzie utrzymanie kreatywności na najwyższym poziomie przez wszystkie etapy rozwoju projektu (obecnie w początkowej fazie budowy, aż do oficjalnego otwarcia) przy konsekwentnie obranej strategii komunikacji.

Agencja ma już doświadczenie w pracy z podobnymi klientami. Działania reklamowe AHA wspierały otwarcia M1 w Warszawie, Łodzi, Krakowie. AHA dla marki M1 pracowała również strategicznie i kreatywnie.

http://www.aha.com.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Shopper Day 2021
26.10.2021
Expert Summit 2021
04.11.2021
Forum Gospodarki Cyfrowej
09.11.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry