Akademia Leona Koźmińskiego z mobilną aplikacją nie tylko dla studentów

Akademia Leona Koźmińskiego niebawem przedstawi aplikację mobilną na telefony wyposażone w system operacyjny iOS i Android umożliwiającą wymianę informacji wewnątrz uczelni.

Aplikacja przeznaczona jest zarówno dla osób zainteresowanych podjęciem studiów, studentów jak i pracowników Uczelni. Z podstawowych informacji jakie uzyskają użytkownicy można wskazać możliwość zapoznania się z informacjami o studiach, planie zajęć oraz wgląd do ocen i statusu zaliczeń. Aplikację stworzyła agencja marketingu mobilnego LookSoft.

Akademia Leona Koźmińskiego z mobilną aplikacją nie tylko dla studentów 1

Aplikacja udostępni pełną komunikację między studentami, wykładowcami, dziekanatem i biblioteką. Pomyślano ją w sposób, który idealnie wpisuje się w potrzeby targetu. Cieszę się, że projekty, jakie realizujemy w Looksooft w rzeczywisty i mierzalny sposób zmieniają sposoby wykorzystania smartfonów i utarte procesy w różnych organizacjach. Fakt, iż czołowa polska uczelnia, będąca na pierwszym miejscu wśród uczelni z Europy Środkowej w rankingu Financial Times i pierwszym miejscu w tegorocznym zestawieniu niepublicznych uczelni magisterskich Rzeczpospolitej i Perspektyw, zaoferuje swoim studentom taką aplikację pokazuje kierunek innym szkołom wyższym, które dzisiaj komunikują się ze studentami w tradycyjny sposób. Sądzę, że aplikacja może być wyraźnym dowodem pokazującym nowoczesność działania Akademii Leona Koźmińskiego, co z pewnością jest przewagą konkurencyjną wobec innych uczelni – powiedział Łukasz Makowski, prezes zarządu Looksoft.

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry