Akredytacja dla QAD Polska

Opublikowano: 2 grudnia 2003. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Firma QAD Polska uzyskała akredytację Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) w ramach programu „Innowacje i Technologie dla Rozwoju Przedsiębiorstw”.

QAD Polska jest producentem systemu informatycznego MFG/PRO do zarządzania przedsiębiorstwem. Firma trafiła na listę akredytowanych przedsiębiorstw PARP w trzech kategoriach programu „Innowacje i Technologie dla Rozwoju Przedsiębiorstw”: ocena technologii stosowanych przez przedsiębiorcę, przygotowanie do wdrożenia rozwiązań innowacyjnych i nowych technologii, wdrożenie pozyskanych technologii.

– Cieszymy się, że przedsiębiorstwa mogą być teraz bardziej skuteczne i bardziej konkurencyjne dzięki systemowi MFG/PRO i dotacjom z programu PHARE. Odnotowujemy stały wzrost zainteresowania dotacjami zarówno wśród potencjalnych jak i dotychczasowych użytkowników MFG/PRO – powiedział Marek Żuk, dyrektor generalny QAD Polska.

Na akredytacji skorzystają małe i średnie przedsiębiorstwa. Jeżeli zdecydują się na rozwój w oparciu o rozwiązania informatyczne QAD Polska, mogą liczyć na zwrot do 10.000 spośród kosztów poniesionych na tę inwestycję.

http://www.qad.pl

Sylwester KozakAkredytacja dla QAD Polska

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.