Akredytacja ICANN dla NetArt

Firma NetArt uzyskała akredytację ICANN – międzynarodowej organizacji odpowiedzialnej za nadzór nad rejestracją domen na świecie.

W pierwszych dniach czerwca miało miejsce oficjalne przyznanie akredytacji dla firmy NetArt Registrar Sp. z o.o. przez ICANN.

„Przyznanie akredytacji dla NetArt to kolejne ważne wydarzenie na polskim rynku rejestracji domen. Jest to naturalna konsekwencja dynamicznego rozwoju tego sektora branży IT w Polsce.” – podsumowuje Daniel Kotyras, Dyrektor ds. Marketingu i PR w NetArt. I dodaje: „Akredytacja jest potwierdzeniem wysokiej jakości usług świadczonych przez NetArt. Jest ona uwieńczeniem 12-letniej pracy ponad 200 osobowego zespołu,  nad tym, by usługi przez nas świadczone były na światowym poziomie”.

ICANN to organizacja non-profit, która jest odpowiedzialna za zarządzanie domenami i serwerami DNS najwyższego poziomu, a także administrację adresami IP. Organizacja odpowiedzialna jest za tworzenie nowych domen najwyższego poziomu oraz decyzje związane z administracją istniejących już adresów internetowych. Firmy starające się o akredytację w ICANN muszą przejść długi i żmudny proces, w którym organizacja sprawdza zarówno wiarygodność jak i stabilność finansową potencjalnych partnerów. Tylko firmy gwarantujące wysoką jakość oraz bezpieczeństwo usług, a także posiadające odpowiednie zaplecze techniczne, mogą dołączyć do grona akredytowanych przez ICANN rejestratorów domen.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Shopper Day 2021
26.10.2021
Expert Summit 2021
04.11.2021
Forum Gospodarki Cyfrowej
09.11.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry