Akredytacja ICANN dla NetArt

Firma NetArt uzyskała akredytację ICANN – międzynarodowej organizacji odpowiedzialnej za nadzór nad rejestracją domen na świecie.

W pierwszych dniach czerwca miało miejsce oficjalne przyznanie akredytacji dla firmy NetArt Registrar Sp. z o.o. przez ICANN.

„Przyznanie akredytacji dla NetArt to kolejne ważne wydarzenie na polskim rynku rejestracji domen. Jest to naturalna konsekwencja dynamicznego rozwoju tego sektora branży IT w Polsce.” – podsumowuje Daniel Kotyras, Dyrektor ds. Marketingu i PR w NetArt. I dodaje: „Akredytacja jest potwierdzeniem wysokiej jakości usług świadczonych przez NetArt. Jest ona uwieńczeniem 12-letniej pracy ponad 200 osobowego zespołu,  nad tym, by usługi przez nas świadczone były na światowym poziomie”.

ICANN to organizacja non-profit, która jest odpowiedzialna za zarządzanie domenami i serwerami DNS najwyższego poziomu, a także administrację adresami IP. Organizacja odpowiedzialna jest za tworzenie nowych domen najwyższego poziomu oraz decyzje związane z administracją istniejących już adresów internetowych. Firmy starające się o akredytację w ICANN muszą przejść długi i żmudny proces, w którym organizacja sprawdza zarówno wiarygodność jak i stabilność finansową potencjalnych partnerów. Tylko firmy gwarantujące wysoką jakość oraz bezpieczeństwo usług, a także posiadające odpowiednie zaplecze techniczne, mogą dołączyć do grona akredytowanych przez ICANN rejestratorów domen.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Kampania "To jest Twój biznes"
01.12.2022 - 31.01.2023
Program społeczny TOP Women w e-biznesie
15.01.2023
Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

Przewiń do góry