Akredytacja .TV dla Az.pl – pierwszego rejestratora z Polski

Az.pl ( www.az.pl ) jako pierwszy rejestrator domen z Polski otrzymało akredytację Verisign dla domeny z Tuvalu .TV. Konsekwentna polityka zdobywania akredytacji trwa. Az.pl jest jedynym polskim rejestratorem domen z akredytacją ICANN dla domen globalnych.
VERISIGN to organizacja zajmująca się główną bazą domen internetowych z rozszerzeniem .com, .net, .tv, .cc, .jobs oraz .edu. Verisign przez to staje się gwarancją bezpieczeństwa również dla domeny .tv, posiadając ponad 500 000 cyfrowych certyfikatów, stabilność bliską 100% oraz przetwarzając dziennie około 30 miliardów zapytań o domeny .com i .net.

VERISIGN posiada ponad 70 akredytowanych rejestratorów domen. Ponad 50% to amerykańscy partnerzy, pozostała część to firmy z innych krajów. Do tego grona dołączyła także Polska, w postaci akredytacji dla AZ.pl.

Az.pl obniżyło ceny rejestracji i odnowienia domeny .tv w ostatnim czasie. Aktualna cena rejestracji .tv/rok – 54,90 zł netto. Aktualna cena odnowienia .tv/rok – 89 zł netto. Rejestracja domen u źródła, nie u pośrednika, wraz z obniżką cen o połowę to kolejny sukces Az.pl .

Domeny .tv cieszą się zainteresowaniem w branży telewizyjnej, radiowej, filmowej czy też video. Rozszerzenie domeny od razu może wskazywać na zawartość strony, co czyni domeny .tv tym atrakcyjniejsze.

W historii zdarzały się również bardzo atrakcyjne transakcje kupna- sprzedaży domen .tv, np. domena www.golf.tv sprzedana została za kwotę 600 000 $. Transakcja miała miejsce w 2003 roku.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top