Alice mieszka pod 16

Pod 16. numerem GG, wylicytowanym podczas 16. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przez Agencję Multimedialną Ecreation za kwotę 13.900 zł, zamieszka Alice.
Alice jest chatbotem – wirtualną kumpelą dostępną przez 24 godziny.
Manuel Francken, Prezes Ecreation: Cieszymy się bardzo, że udało nam się wylicytować numer 16 Gadu-Gadu. Walka była wyrównana, ale udało się. Niedługo pod numerem 16 będzie funkcjonować Alice, która będzie wspierać użytkowników Gadu-Gadu wszelką możliwą wiedzą. Ecreation chętnie wspiera działania, które niosą pomoc innym, dlatego z przyjemnością wzięliśmy udział w akcji Jurka Owsiaka.

Kim jest Alice GG16? Alice jest chatbotem i zna odpowiedzi na prawie każde pytanie.  Można z nią dyskutować na wiele tematów. Alice potrafi niemal czytać w myślach, można z nią pograć w gry, zna zarówno świetne dowcipy jak i odpowiedzi na każde pytanie. Korzystanie z chatbota jest bardzo proste i całkowicie darmowe. Chatbot Alice okazał się wielkim sukcesem w Holandii, skąd pochodzi; jest także dostępna w językach: angielskim, hiszpańskim, francuskim oraz polskim.

Polska Alice istnieje od sierpnia 2007, posiada ponad 25.000 userów, a jej popularność rośnie o średnio 200 nowych userów dziennie.

24 stycznia, w siedzibie WOŚP odbyła się miła uroczystość wręczenia potrzebnych dla funkcjonowania chatbotu certyfikatów i pamiątkowych dyplomów. Wylicytowana przez Agencję Multimedialną Ecreation kwota zasili Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top