Allpay.pl podsumowuje wyniki za październik

Obroty serwisu za październik w stosunku do września br. wzrosły o ponad 25%, liczba zarejestrowanych użytkowników zwiększyła się z kilkuset do ponad 7 000, a wśród nich znalazły się m. in. Home.pl, Domeny.pl, Wydawnictwo Software, Businessman Magazine i ABRadio.pl.

Od lutego klienci serwisu mogą korzystać z obsługi płatności kartami kredytowymi i dwoma szybkimi przelewami online – mTransfer i Płacę z Inteligo. Obecnie klienci serwisu, prócz obsługi płatności kartami kredytowymi, mają do dyspozycji obsługę kilkunastu szybkich przelewów elektronicznych, w tym m. in.: Deutsche Bank, BZ WBK, PKO BP, PKO SA, ING Bank Śląski, Kredyt Bank, Lukas Bank, Bank Millenium, Raiffeisen Bank oraz przelewy z dowolnego banku, a także w formie przekazu pocztowego.

Oprócz rozszerzenia liczby obsługiwanych kanałów płatności, AllPay.pl wprowadził kilka dedykowanych, unikatowych na rynku płatności online narzędzi, m. in.: AllPay Gwarancja i AllPay Aukcja. Gwarancja AllPay daje możliwość szybkiego odzyskania zapłaconych przez klienta pieniędzy w przypadku, gdy sprzedawca nie wywiąże się z umowy kupna – sprzedaży. AllPay Aukcja to narzędzie umożliwiające przyjmowanie płatności od użytkowników polskich i zagranicznych serwisów aukcyjnych, a dokonujący płatności nie musi być zarejestrowanym użytkownikiem AllPay, ani posiadać w nim konta.

http://www.allpay.pl

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry