Alonso w Polsce – serwis tworzyło OS3

Opublikowano: 7 września 2008. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , ,

Kierowca ING Renault F1 Team, Fernando Alonso odwiedził Polskę. W tym celu, agencja OS3 multimedia, na zlecenie ING, przygotowała nowy dział serwisu poświeconego tej tematyce – www.f1.ing.pl/alonso.
Kampanię promującą serwis, a tym samym eventu z udziałem Fernando Alonso, można było zobaczyć na vortalu www.ingbank.pl oraz serwisach zewnętrznych.

Grupa ING gościła Fernando Alonso 3 września w Złotych Tarasach w Warszawie. W programie spotkania odbył się m.in. wyścig Alonso z Krzysztofem Hołowczycem oraz finał Warsaw Grand Prix.

Z przyjazdu Fernando mogli cieszyć się również finaliści niedawno zakończonego konkursu „Prawie jak bolid”. Alonso osobiście spotkał się także z 10 zwycięzcami konkursu, zrealizowanego przez ING i OS3 multimedia.

Kampania promująca event objęła kampanie portalową (banery i mailing), poprzez banery vortalowe ING (strony banku). Promocja odbywa się również na stronie głównej serwisu www.f1.ing.pl.

Sylwester KozakAlonso w Polsce – serwis tworzyło OS3

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.