AMP MEDIA dla Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa unowocześniła swój serwis internetowy. Zaprojektowaniem oraz wdrożeniem nowego serwisu zajęła się Agencja Interaktywna AMP MEDIA.

Przygotowanie serwisu poprzedziły dokładne analizy i badania. We współpracy z Agencją Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa przygotowany został zakres oraz główne założenia co do funkcjonalności stron. Efektem tych prac stał się nowoczesny serwis Agencji, reprezentujący ją nie tylko w Polsce, ale i na świecie.

Nowa forma serwisu, poza nowatorskim projektem graficznym i intuicyjnym rozkładem informacji, umożliwia łatwe i szybkie poruszanie się po stronie. Delegacja zadań na poszczególne departamenty przyspiesza publikację treści, przeznaczonych do zamieszczenia na serwisie. Dzięki wykorzystaniu autorskiej platformy AMP Media, tj. systemu EuroCMS możliwe jest efektywne zarządzanie zawartością strony.

Odbiorcy serwisu wykorzystują go m.in. do komunikacji z pracownikami Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Za pośrednictwem serwisu codziennie wpływa do nas od 50 do 70 pytań od internautów. Żadne z pytań nie pozostaje bez odpowiedzi. Na część odpowiadamy natychmiast, a na pozostałe, wymagające interpretacji bądź szerszego opracowania, odpowiedzi udzielane są w możliwie najkrótszym terminie. To ważne dla kształtowania pozytywnego wizerunku Agencji i pozytywnie odbierane przez użytkowników naszego serwisu- mówi Sławomir Nosowicz -dyrektor Biura Promocji i Wydawnictw w ARiMR ‘Formułując założenia dotyczące struktury i formy graficznej nowego serwisu ARiMR dążyliśmy do tego, aby odpowiadał on europejskim standardom. W tym momencie można już mówić nie tylko o informacyjnej, ale i edukacyjnej roli serwisu. Niewątpliwym atutem nowego serwisu jest to, że wiele spraw można załatwić bez wychodzenia z domu. To znacznie upraszcza kontakt z Agencją i czyni ją bardziej dostępną.’ – mówi Adam Nowak Dyrektor Kreatywny AMP MEDIA

http://www.arimr.gov.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry