AMP Media dla maklerów i inwestorów

AMP Media zaprojektowała i wykonała nowy serwis internetowy Beskidzkiego Domu Maklerskiego S.A.
Główny nacisk przy projektowaniu serwisu położony został na ulepszenie struktury serwisu oraz uproszczenie komunikacji z klientem.

„Propozycje przedstawione przez AMP Media pokazały nowatorskie podejście do zagadnienia jakim jest tworzenie serwisów internetowych. Serwis powstał z myślą o klientach Beskidzkiego Domu Maklerskiego S.A. i dla nich jest przeznaczony. Stąd bardziej przejrzysta, nowoczesna szata graficzna i zastosowanie narzędzi umożliwiających lepszy i szybszy kontakt z klientami. Jest to serwis bardzo innowacyjny i – co najważniejsze – funkcjonalny. Serwis jest zgodny z całościowym corporate identity, czyli całościowym wizerunkiem korporacyjnym.” – mówi Adam Nowak Dyrektor Kreatywny Grupy AMP Media.

„Klienci Beskidzkiego Domu Maklerskiego S.A. będą szukali w serwisie internetowym głównie możliwości inwestowania na warszawskiej giełdzie oraz giełdach światowych, a także możliwości inwestowania i pozyskiwania kapitału. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów w ramach funkcjonowania Internetowego Biura stworzyliśmy wraz z Grupą AMP Media serwis, który zawiera szeroki pakiet usług” – mówi Agnieszka Jasińska Główny Specjalista w dziale marketingu Beskidzkiego Domu Maklerskiego SA.

AMP Media stworzyła serwis internetowy projektując nową szatę graficzną oraz dostosowując elementy serwisu do identyfikacji wizualnej Beskidzkiego Domu Maklerskiego S.A. Zmianie uległa nie tylko grafika, lecz również struktura informacji serwisu oraz sposób nawigacji.

Jednym z zadań AMP Media przy tworzeniu nowego serwisu było uproszczenie komunikacji z klientem poprzez udoskonalenie nawigacji oraz wprowadzenie nowych funkcji dostępnych z poziomu strony głównej. Struktura serwisu została przygotowana w sposób maksymalnie ułatwiający poruszanie się po serwisie, co zwiększyło szybkość odnajdywania potrzebnych klientowi informacji. Obecna struktura serwisu pozwala dotrzeć do poszukiwanych treści już po maksymalnie 3 kliknięciach.

Nowy serwis internetowy jest pierwszym etapem współpracy między Grupą AMP Media a Beskidzkim Domem Maklerskim SA. Poza ramową obsługą w zakresie serwisu technicznego oraz bieżącym rozwojem rozwiązania, planowane są także przedsięwzięcia z zakresu działań marketingowych, mające na celu wzrost wartości serwisu oraz zadowolenie klientów.

http://www.ampmedia.com.pl
http://www.bdm.com.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top