AOL ponownie rekrutuje polskich programistów

Opublikowano: 18 sierpnia 2010. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

AOL wkracza w nowy etap rozwoju, którego ważną częścią jest rekrutacja. Przez najbliższe dwa lata na potencjalnych pracowników czeka 50 wakatów, ponad 20 do natychmiastowego obsadzenia w dublińskim oddziale.
AOL ponownie rekrutuje polskich programistów 1– Sukces lipcowej rekrutacji w Krakowie skłonił nas do ponownego przyjazdu do Polski, choć pierwotnie tego nie planowaliśmy. Tym razem pojawimy się w Warszawie, by spotkać się z jak największą liczbą aplikantów – mówi Agata Purzyc, Recruitment Manager, AOL Global Operations Limited.

Oferta AOL kierowana jest głównie do absolwentów kierunków informatycznych z 2-5 letnim doświadczeniem i znajomością Java i C++. Oferty pracy prezentowane przez AOL są atrakcyjne, nie tylko ze względu na możliwość współpracy z profesjonalistami z całego świata, ale również dzięki interesującym warunkom wynagrodzenia i korzystnym pakietom socjalnym, w które włączane są nawet dofinansowania biletów lotniczych.

http://www.goldenline.pl/grupa/zaprogramuj-swoja-kariere-w-aol

Sylwester KozakAOL ponownie rekrutuje polskich programistów

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.