Apetyczne strony

Serwisy www.domowesekrety.pl oraz www.warzywna.pl to internetowe prezentacje produktów marki Appetita, zaprojektowane i wykonane przez agencję interaktywną Venti. Są one adresowane do miłośników gotowania, którzy poszukują kulinarnych inspiracji w sieci.
„Domowe Sekrety” i „Warzywna” to nowe platformy internetowe, których celem jest podtrzymywanie stałego kontaktu z konsumentami dodatków do ciast i deserów oraz przypraw marki Appetita. Projekty stworzono nie tylko dla odbiorcy poszukującego informacji o tych produktach lub pomysłów na smaczne wypieki i potrawy, ale także dla internautów, którzy chcą podzielić się własnymi doświadczeniami kulinarnymi – mówi Alicja Bociańska, pracownik firmy Ziołopex, do której należy marka Appetita.

Witryna www.domowesekrety.pl zaplanowana została w taki sposób, aby wzbudzić zainteresowanie różnych grup docelowych. Panie lubiące gotować znajdą tu bazę sprawdzonych przepisów, panowie interesujący się tematyką kulinarną mogą pochwalić się swoimi pomysłami, a maluchy zagrają w prostą grę online, w której wykorzystano motywy związane z branżą spożywczą.

Serwis www.warzywna.pl nawiązuje do kampanii wizerunkowej zatytułowanej „Rodzina Smaków”, którą marka Appetita prowadziła przez ostatni rok na łamach prasy kobiecej. Na tle humorystycznego story prezentowane są bogate możliwości wykorzystania uniwersalnej przyprawy „Warzywna”.

Marka Appetitta uznawana jest za markę rodzinną, dlatego na stronie www.warzywna.pl wszystkie treści zorganizowane są wokół „Rodziny Smaków”. Z kolei na łamach www.domowesekrety.pl internauci są zachęcani do wspólnego pieczenia domowych ciast oraz dokumentowania chwil spędzanych w gronie rodzinnym. W serwisie można opublikować swoje zdjęcia lub wziąć udział w rozmaitych konkursach. Elementy te pozwalają nam budować wokół witryny społeczność, która ceni sobie przede wszystkim wartości rodzinne – dodaje Rafał Wierzbicki, kierujący realizacją przedsięwzięcia.

www.venti.com.pl

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry