Apple przedstawia nowy model iPoda touch

Firma Apple przedstawiła nowy model iPoda touch, z dwukrotnie większą pamięcią, a więc dwukrotnie większą ilością muzyki, zdjęć i wideo, które można zabrać ze sobą. Oprócz dotychczasowych modeli iPoda touch z pamięcią 8GB i 16GB, pojawi się teraz iPod touch z pamięcią 32GB.

iPod touch posiada dotykowy interfejs Apple Multi-Touch oraz pionierskie oprogramowanie, umożliwiające użytkownikom poprzez dotknięcie ekranu palcem na wyszukiwanie i odtwarzanie muzyki, wideo i zdjęć. Nowy model iPoda touch wyposażony jest w najnowszą wersję oprogramowania, zapewniającą możliwość automatycznego wyszukiwania położenia przy użyciu nowej aplikacji Mapy(dostępność i dokładność funkcji pozycjonowania zależy od miejsca); tworzenia własnych ikon na ekranie głównym, które będą reprezentować ulubione strony WWW – dzięki funkcji „Web Clips” (polegającej na stworzeniu skrótu, widocznego w menu głównym, do odpowiedniego miejsca na wskazanej wcześniej stronie www, np. na stronie z kursami walut); korzystania z nowej usługi iTunes Movie Rentals, dzięki której można wypożyczać filmy i przy pomocy komputera łatwo i szybko przenosić je do iPoda touch. (Usługa iTunes Movie Rental dostępna jest jedynie w USA.)

Apple przedstawia nowy model iPoda touch 1

iPod touch jest najbardziej zaawansowanym urządzeniem do przeglądania stron internetowych dzięki wbudowanej przeglądarce Safari. Posiada też 5 nowych aplikacji mobilnych: Mail, Mapy, Giełda, Pogoda i Notatki.

Nowy iPod touch 32 GB  dostępny będzie w Polsce jeszcze w lutym. Cena iPoda touch wyniesie 1799 zł brutto.

Apple przedstawia nowy model iPoda touch 2

iPhone i iPod touch współpracuje z komputerem Mac, który posiada port USB 2.0, system operacyjny Mac OS X 10.4.10 lub nowszą wersję oraz iTunes 7.6; lub z komputerem Windows PC, który posiada port USB 2.0, system operacyjny Windows Vista, Windows XP Home lub Professional (Service Pack 2) lub nowszą wersję oraz iTunes 7.6.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry