ArchiDoc wyróżniony za jakość usług

ArchiDoc, firma specjalizująca się w outsourcingu procesów back-office, otrzymała tytuł „Jakość Roku 2007” w kategorii „usługa” w ramach Programu Promocji Jakości w Polskich Przedsiębiorstwach. Program organizowany jest przez redakcję Biznes Raportu Gazety Prawnej i Polskie Centrum Badań i Certyfikacji, a jego celem jest promowanie jakości i wysokich standardów w działalności gospodarczej prowadzonej przez polskie przedsiębiorstwa na rynku krajowym.
– Przyznany ArchiDoc tytuł Jakość Roku 2007 podkreśla efekty naszej długotrwałej pracy nad poziomem usług świadczonych przez firmę. Jednocześnie uświadamia, że nawet na dopiero rozwijającym się rynku – a do takich należy w Polsce outsourcing procesów biznesowych – możliwe jest prowadzenie działalności z zachowaniem norm jakości na bardzo wysokim poziomie – mówi Piotr Cholewa, Prezes Zarządu ArchiDoc.

Do tegorocznej edycji konkursu zgłosiło się ponad 80 przedsiębiorstw z całej Polski. Tytuł „Jakość Roku 2007” przyznawany był w trzech kategoriach: produkt, usługa i innowacja.

To już kolejne odznaczenie potwierdzające najwyższą jakość usług oferowanych przez ArchiDoc. Wcześniej firma została uhonorowana godłem „Teraz Polska” oraz „Śląską Nagrodą Jakości”.

Wpisy promowane

Wydarzenia

IT w Uczelniach
07.03.2024
19. edycja Studenckiego Festiwalu Informatycznego
04.04.2024 - 06.04.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top