Arena.pl z milionem złotych przychodu od startu

Arena.pl, platforma zakupowa oparta o ideę współwłasności, wypracowała prawie milion złotych przychodu startu, który nastąpił w lutym. Spółka do końca tego roku zakończy prace badawczo-rozwojowe.

Obecnie priorytetem jest zebranie doświadczeń rynkowych, ale mimo to skumulowany przychód ze sprzedaży już teraz wynosi 977 645,72 zł. W trzecim kwartale Spółka podjęła działania mające na celu pozyskanie wyselekcjonowanych sprzedawców a co za tym idzie zwiększeniu jakościowej oferty produktowej.

arenaNa rynku jest miejsce dla kolejnego mocnego gracza, a naszym atutem jest oryginalny model współwłasności Arena.pl, który chcemy propagować. Mamy własną strategię, bardzo wyrazisty wizerunek i stabilne finansowanie. Mechanizm naszej platformy wykorzystuje nie tylko zwykłą potrzebę. Ma również na celu pobudzenie do rywalizacji. Za użytkowanie serwisu i bycie aktywnym otrzymujemy punkty, które możemy wymienić na atrakcyjne nagrody – powiedział Michał Kowalski, prezes Arena.pl S.A.

Zgodnie z ideą współwłasności, partnerzy Arena.pl mogą stać się jej właścicielami. Użytkownicy serwisu dokonując transakcji zbierają punkty, które mogą być w przyszłości wymienione m.in. na akcje Spółki. To pierwszy na świecie taki program współwłasności. Projekt jest finansowany wyłącznie przez polski kapitał. Większościowy pakiet akcji w Arena.pl posiada pośrednio LMB Capital – fundusz należący do Banku SGB, zrzeszającego polskie banki spółdzielcze.

Zapraszamy również do wywiadu z Michałem Kowalskim – “Arena.pl: chcemy być wiceliderem eCommerce w Polsce”, gdzie szerzej opisujemy ideę współwłasności i cele biznesowe projektu.

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry