Artegence promuje Olej Kujawski

Pod koniec lipca 2005 r. agencja interaktywna Artegence uruchomiła nowy portal promujący Olej Kujawski. Cały serwis ma charakter komiksu opartego na kanwie detektywistycznej historii, w której Adam Kujawski, nasz ponadprzeciętny, przystojny, wirtualny gospodarz zaznajamia nas z Super Gadżetem – w domyśle Olejem Kujawskim.

Zamiast przedstawienia suchych faktów, z czym często możemy się spotkać w przypadku reklam produktów z tego segmentu rynku, wciągnięci zostajemy w barwną przygodę z udziałem przesympatycznego Adama Kujawskiego.

W serwisie Adama Kujawskiego mamy możliwość nawigacji przy pomocy zarówno menu standardowego, jak i kontekstowego. Ponadto – i jest to nowość – możemy również skorzystać z menu po wciśnięciu prawego przycisku myszy, a także przycisków ‘wstecz’ i ‘naprzód’ przeglądarki, co jest niezmiernie rzadko wykorzystywane w przypadku stron flash.

Dużym ułatwieniem funkcjonalnym serwisu jest inteligentny sposób ładowania kolejnych podstron. Najpierw ładuje się strona główna, czemu towarzyszy znana już z wcześniejszych reklam Oleju Kujawskiego melodia, a następnie doładowują się w tle dalsze podstrony, co daje końcowy efekt poruszania się po serwisie bez zbędnego oczekiwania na doładowanie kolejnych kilobajtów.

Główne działy strony to m.in. Epizody, gdzie możemy obejrzeć zabawne historyjki komiksowe z Super Gadżetem w roli głównej. Nowością jest sekcja Szuflada, gdzie odwiedzający znajdzie co miesiąc nowe tapety oraz wygaszacze ekranu. Atrakcyjnym elementem serwisu jest również gra w stylu ‘paintball shooting’ w której do wygrania jest 100 kubków z podobizną Adama Kujawskiego oraz Super Gadżetu.

http://www.kujawski.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

dev.js Online #16
02.03.2021
Mobile Trends Conference
04.03.2021 - 05.03.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry