arvato services operatorem logistycznym GaduAIR

arvato services Polska, lider w dziedzinie kompleksowych rozwiązań outsourcingowych, nawiązało współpracę
z nową wirtualną siecią komórkową GaduAIR utworzoną przez Gadu-Gadu. arvato odpowiada za pełną obsługę logistyczną zestawów telefonicznych.

Usługi logistyczne, które firma arvato wykonuje dla operatora telekomunikacyjnego utworzonego przez firmę GG Network S.A. pod nazwą GaduAIR, obejmują pełną obsługę zamówień na zestawy z kartami telefonicznymi nowej wirtualnej sieci komórkowej. Koordynację przejmie centrum logistyczne arvato w Błoniu pod Warszawą. Firma zajmie się magazynowaniem i dystrybucją zestawów z kartami telefonicznymi zgodnie z każdorazową dyspozycją klienta oraz produkcją materiałów koniecznych do przeprowadzenia personalizowanej wysyłki. arvato będzie również odpowiedzialne za koordynację współpracy z Pocztą Polską i firmą kurierską oraz zarządzanie bazami danych i kompleksową obsługę zwrotów.

– Innowacyjne przedsięwzięcie firmy GG Network to kolejna już w Polsce telefonia komórkowa, która przede wszystkim chce odpowiadać na potrzeby i oczekiwania osób aktywnie korzystających z sieci, a komunikujących się przy wykorzystaniu tak popularnego w Polsce, przede wszystkim wśród młodzieży, komunikatora Gadu-Gadu – mówi Waldemar Kaczmarek, Dyrektor Obszaru Telco i Nowe Technologie w arvato services Polska. – Cieszę się, że firma GG Network zdecydowała się powierzyć logistykę tego projektu właśnie nam. Jest to drugi z operatorów wirtualnych (pierwszym jest myAvon), których obsługujemy w zakresie logistyki. Dzięki temu nasze doświadczenia mogą być w pełni i sprawnie wykorzystywane do obsługi nowych projektów w zakresie telefonii komórkowej. To powoduje, że możemy aktywnie współtworzyć sukces GG Network. Jesteśmy przekonani, że nasza współpraca będzie satysfakcjonująca dla obu stron i że dzięki naszemu zaangażowaniu, każdy kto zdecyduje się na rozwiązanie GaduAIR w krótkim czasie otrzyma swój nowy, wyjątkowy produkt.

arvato specjalizuje się w usługach logistycznych dla obecnych i przyszłych operatorów wirtualnych (MVNO), a także producentów i dystrybutorów telefonów komórkowych oraz operatorów telefonii komórkowej. Wykorzystuje w tym celu wyspecjalizowaną platformę infrastrukturalno-informatyczną dedykowaną obsłudze procesów logistycznych dla produktów telefonii komórkowej.

– Współpraca z arvato services Polska to dla nas gwarancja logistyki, która spełnia najwyższe światowe standardy w zakresie jakości i bezpieczeństwa operacji. Chcemy, aby klienci korzystający z naszej telefonii komórkowej byli przekonani, że każdy element oferty GaduAIR wychodzi naprzeciw ich oczekiwaniom. To dotyczy również logistyki projektu. Jesteśmy przekonani, że usługi arvato services Polska, posiadającej wieloletnie doświadczenie w tym zakresie, są dla nas najlepszym wyborem – mówi Marcin Polański z Działu Telekomunikacyjnego GG Network S.A. odpowiedzialny za wdrożenie projektu.

Wpisy promowane

Wydarzenia

IT w Uczelniach
07.03.2024
19. edycja Studenckiego Festiwalu Informatycznego
04.04.2024 - 06.04.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top