ASTER ma nową stronę internetową

Opublikowano: 4 października 2005. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

1 października 2005 uruchomił nowy serwis internetowy. Celem stworzenia nowego serwisu jest wspieranie wizerunku ASTER jako dostawcy usług multimedialnych dla wszystkich ceniących komunikację, informację i rozrywkę. W oparciu o takie założenie powstał serwis w nowej szacie graficznej, ułatwiający szybszy dostęp do informacji o ofercie ASTER.

Nowym elementem w serwisie, dostępnym z poziomu każdej strony, jest mechanizm pozwalający na sprawdzenie dostępności usług ASTER na danym obszarze, z jednoczesną możliwością złożenia zamówienia.

W kolejnych etapach planowany jest rozwój witryny m.in. o kalkulator usług, który pozwoli obliczyć oszczędności wynikające z zakupu usług w ofercie TRIPLE PLAY.

Projekt graficzny oraz nawigacja serwisu zostały przygotowane przez interaktywną agencję full service FFCreation.com

Koncepcja kreatywna witryny odróżnia komunikację internetową ASTER od innych operatorów telekomunikacyjnych. W kreacji nie ma standardowych dla tego segmentu rynku zdjęć ludzi korzystających z usług telekomunikacyjnych. Projekt bazuje na wykorzystaniu wysokiej jakości fotografii, które przedstawiają spadochroniarzy, delfiny i balony symbolizujące usługę TRIPLE PLAY. Dzięki temu strona jest przestrzenna i lekka oraz ma przyjazny wygląd.

http://www.aster.pl

Sylwester KozakASTER ma nową stronę internetową

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.