ASTER wprowadza telefonię komórkową

24 czerwca br. ASTER wprowadza nową usługę – telefonię komórkową, która będzie dopełnieniem usług oferowanych dotychczas: telewizji kablowej, szerokopasmowego dostępu do Internetu i telefonii stacjonarnej. Tym samym, ASTER staje się pierwszą w Polsce firmą, która oferuje pakiet czterech usług telekomunikacyjnych (quadruple play) i gwarantuje pełen zakres usług dla domu i całej rodziny.
„Wprowadzając na rynek nową usługę telefonię komórkową, jako pierwsi oferujemy klientom możliwość korzystania z najpełniejszego na polskim rynku pakietu, aż czterech, nowoczesnych usług telekomunikacyjnych. Wykorzystanie sieci PTK Centertel zapewni wysoką jakość przekazu, a szereg korzystnych usług dodatkowych i atrakcyjne bonusy z pewnością zadowolą nawet najbardziej wymagające osoby. Atutem proponowanego przez nas rozwiązania jest wygoda, jaką daje możliwość korzystania ze wszystkich usług u jednego dostawcy.” – mówi Janusz Arciszewski, prezes Zarządu ASTER.

Telefonia komórkowa w ASTER
Nowa usługa, oferowana pod marką ASTER, jest dopełnieniem dotychczasowej oferty: telewizji kablowej, szerokopasmowego dostępu do Internetu i telefonii stacjonarnej. Telefonia komórkowa ASTER jest w pełni funkcjonalnym rozwiązaniem bazującym na sprawdzonym operatorze. Do świadczenia usług wykorzystywana jest ogólnopolska sieć PTK Centertel, dzięki czemu usługa telefonii komórkowej ASTER, jest dostępna dla abonentów w kraju i za granicą. Jest to pierwsza i jedyna na polskim rynku MVNO usługa abonamentowa (post-paid). ASTER, zapewnia pełną obsługę klienta poprzez własny system billingowy, zaplecze techniczne oraz Salony ASTER. W pierwszym etapie, sprzedaż usługi telefonii komórkowej, będzie oferowana w Warszawie, a we wrześniu br. w pozostałych miastach: w Krakowie i Zielonej Górze.

Przy zmianie operatora na ASTER można zachować dotychczasowy numer telefonu. Dodatkowo istnieje możliwość zakupu na preferencyjnych warunkach także w systemie ratalnym, telefonu komórkowego w Salonach ASTER.
W ofercie dostępne są dwa pakiety „M” i „L”. Każdy z nich posiada pakiet minut do sieci krajowych oraz dodatkowe minuty do wykorzystania w sieci ASTER.
ASTER wprowadza telefonię komórkową 1

ASTER wprowadza telefonię komórkową 2

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry