Auto Świat Extra o Formule 1

Na rynku ukazało się wydanie specjalne Auto Świat Extra poświęcone Formule 1. Na 60 stronach opisane są zespoły i kierowcy, którzy wystartują w sezonie 2009, a także samochody, tory wyścigowe i kulisy najważniejszych wyścigów z cyklu Grand Prix.

Najnowsze wydanie Auto Świat Extra skierowane jest do kibiców Formuły 1 i sympatyków Roberta Kubicy, jedynego polskiego kierowy w tych zawodach. Czytelnicy znajdą w numerze dokładne opisy 9 startujących zespołów i sylwetki 18 najlepszych kierowców. W wydaniu prezentowane są także samochody wyścigowe wraz opisem zmian regulaminowych obowiązujących w sezonie 2009.

Auto Świat Extra przedstawia wszystkie tory wyścigowe, na których odbędą się zawody. Zestawienia zawierają m.in. mapy torów, osiągane przez kierowców rekordy i rozmieszczenie planowanych pit stopów. Czytelnicy znajdą w wydaniu także informacje o najważniejszych ludziach Formuły 1, pieniądzach i kulisach widowiskowych Grand Prix. Wydanie wzbogacono o kalendarz z terminami wyścigów, który kibice mogą na bieżąco uzupełniać wynikami zawodów.

Wpisy promowane

Wydarzenia

IT w Uczelniach
07.03.2024
19. edycja Studenckiego Festiwalu Informatycznego
04.04.2024 - 06.04.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top