Auto-Swiat.pl: Wideoblog z Rajdu Dakar

Internetowy serwis Auto-Swiat.pl uruchomił wideoblog prezentujący relacje z Rajdu Dakar. Korespondent portalu, Jacek Bonecki, do 18 stycznia towarzyszyć będzie zawodnikom, podsumowując kolejne etapy wyścigu.

Na stronach serwisu dakar.auto-swiat.pl użytkownicy znajdą wywiady z uczestnikami rajdu, podsumowania kolejnych odcinków trasy, prezentacje zespołów rajdowych i zapowiedzi kolejnych etapów rywalizacji. Jacek Bonecki towarzyszy podczas rajdu Rafałowi Sonikowi – pierwszemu polskiemu zawodnikowi jadącemu w wyścigu quadem.

Wideoblog to pierwsze tego typu przedsięwzięcie tygodnika Auto Świat. Uruchomienie serwisu jest kolejnym etapem transformacji magazynu z medium wyłącznie drukowanego do multimedialnej platformy wykorzystującej najnowsze dostępne technologie i w nowoczesny sposób przedstawiającej najciekawsze wydarzenia ze świata motoryzacji.

www.dakar.auto-swiat.pl

Wpisy promowane

  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...
  • Ezoteryka a karty Tarota
    Stawianie Tarota to praktyka, którą wykorzystuje bardzo wiele osób. Jest to jeden ze sposobów, który umożliwia sprawdzenie tego co nas ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry