AUTOCOM zmienia się na ASTER

Opublikowano: 23 września 2005. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Od 1 października br. AUTOCOM zmienia markę na ASTER oraz wprowadza, nowatorskie na rynku krakowskim, usługi telewizji cyfrowej w kablu oraz telefonii cyfrowej. Zmiany te są konsekwencją procesu synergii spółek należących do GRUPY ASTER oraz dynamicznego rozwoju usług telekomunikacyjnych.

NOWA MARKA ASTER KRAKÓW

Od 2003 roku AUTOCOM w Krakowie należy do GRUPY ASTER, której właścicielem jest amerykański fundusz inwestycyjny Hicks Muse Tate & Furst Limited, mający duże międzynarodowe doświadczenie na rynku usług telekomunikacyjnych. W związku z dynamicznym rozwojem spółek należących do GRUPY, rozpoczęto proces synergii i podjęto decyzję o unifikacji marki.

Od 1 października br. AUTOCOM będzie funkcjonował pod marką ASTER. Zmiana ta wiąże się nie tylko z wprowadzeniem nowego logotypu, identyfikacji wizualnej oraz hasła, W kontakcie ze światem. ASTER, ale także z repozycjonowaniem marki z operatora kablowego na dostawcę nowoczesnych usług telekomunikacyjnych jak cyfrowa telewizja w kablu, szerokopasmowy dostęp do Internetu oraz telefonia cyfrowa.

Z badań przeprowadzonych na zlecenie Firmy przez TNS OBOP wynika, że mieszkańcy Krakowa pozytywnie postrzegają zmianę marki z AUTOCOM na ASTER. Obecni i potencjalni abonenci uważają, że nowy logotyp przyciąga uwagę, jest nowoczesny, dynamiczny, pomysłowy i czytelny. Pasuje do firmy działającej w sposób profesjonalny, budzącej zaufanie a zarazem wyróżniającej się. Przemawia głównie za pomocą kolorystyki i symboliki, co powoduje, że jest oryginalny.

http://ww.aster.pl

Sylwester KozakAUTOCOM zmienia się na ASTER

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.