AutoMapa – dwa razy więcej za połowę ceny

W ciągu dwóch lat AutoMapa obniżyła dwukrotnie cenę jednocześnie oferując 2 razy więcej. Trzecią już w tym roku aktualizację systemu można pobrać ze stron www.AutoMapa.pl
Tuż przed okresem świątecznym AutoMapa udostępniła trzecią już w tym roku aktualizację map, w której oferuje swoim użytkownikom pełne pokrycie dróg wszystkich kategorii oraz 1250 planów nawigacyjnych największych miejscowości. AutoMapa XL po raz pierwszy udostępnia plany nawigacyjne wszystkich 890 istniejących w kraju miast. W tym również plan Wojnicza, który otrzyma prawa miejskie 1 stycznia 2007 roku. Bezpieczną i wygodną nawigację po wszystkich zakątkach Polski ułatwiają informacje o 52 490 miejscowościach oraz ponad 1,6 milion obrysów budynków, do których dopasowane są punktowe adresy.

Istotnym dla kierowców elementem są punkty użyteczności publicznej (POI). Zarówno te wbudowane w mapy w liczbie ponad 60 tysięcy jak i te, które pobrać można z serwisu www.poi.mobilne.net tworzonego przez i dla użytkowników AutoMapy. Łączna liczba obiektów POI przekroczyła już 113 tysięcy i wciąż rośnie. Podczas pracy nad aktualizacją map pod uwagę brane są zawsze zgłoszenia, które na bieżąco napływają od użytkowników systemu.
Aby zobrazować ciągły postęp, jaki odbywa się w ramach aktualizacji wystarczy odnotować, że przez ostatnie 2 lata ilość informacji zawartych w AutoMapie podwoiła się! W tym samym okresie dzięki silnemu wzrostowi rynku nawigacji w Polsce możliwe było stopniowe obniżenie ceny aż o połowę czyli do 399 zł netto.

Najnowsza aktualizacja AutoMapy z pewnością pomoże wielu kierowcom w szczęśliwym powrocie do domów, szczególnie, iż okres przed i po-świąteczny to czas wzmożonego ruchu drogowego oraz złych warunków pogodowych. Nietrudno wówczas o kolizję. Dla posiadaczy aktywnej subskrypcji AutoMapy aktualizacja jest bezpłatna.

www.automapa.pl

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry