AutoMapa do wygrania

Opublikowano: 30 listopada 2005. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

AutoMapa® wspólnie z firmami ENTRE.PL i JAMICON zapraszają do udziału w konkursie na portalu pb.pl/automapa. Do wygrania są m.in. systemy do nawigacji satelitarnej AutoMapa®, urządzenia PocketPC oraz odbiorniki GPS.

Konkurs rozpoczął się 28 listopada i będzie trwał dwa tygodnie. Nagrodą dnia jest AutoMapa® – jeden z najbardziej zaawansowanych i najchętniej kupowany system do nawigacji satelitarnej w Polsce. Automatycznie wyznacza trasę i na bieżąco dokonuje jej korekty. Informuje głosowo o każdym manewrze i ważnych miejscach (fotoradar!, stacja benzynowa, hotel itp.).

Co tydzień do wygrania są zestawy do nawigacji GPS Holux wraz z systemem AutoMapa® XL. Na koniec konkursu rozlosowane będą również palmtop Mio 168 z AutoMapą® XL oraz wysokiej klasy bezprzewodowe odbiorniki GPS wykorzystujące technologię Bluetooth.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy wypełnić formularz znajdujący się na stronie www.pb.pl/automapa oraz odpowiedzieć online na zestaw czterech pytań. Zwycięzcą każdej edycji zostanie osoba, która prawidłowo odpowie na pytania i zajmie odpowiednią pozycję w rankingu.

http://www.pb.pl/automapa

Sylwester KozakAutoMapa do wygrania

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.