AutoMapa i samochodowy anioł stróż

Opublikowano: 13 października 2006. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Posiadacze najpopularniejszego systemu do nawigacji satelitarnej AutoMapa z subskrypcją ważną jeszcze co najmniej przez 3 miesiące, mogą bezpłatnie skorzystać z pierwszego w Polsce ogólnopolskiego programu pełnej, całodobowej opieki nad samochodem motoVIP. To efekt umowy podpisanej z organizatorem programu – firmą Vessel Sp. z o. o.
Dzięki programowi motoVIP dodatkowo oszczędzamy czas i pieniądze. Policja nie złapie nas z nieważnym ubezpieczeniem ani bez obowiązkowego przeglądu, bo motoVIP przypomni nam o zbliżających się terminach. Dostępny całą dobę pod specjalnym numerem telefonu konsultant poda nam adresy warsztatów i punktów wymiany opon, w których zapłacimy mniej. A kiedy, odpukać, zdarzy nam się stłuczka, nie tylko poradzi nam, co robić i w razie potrzeby pomoże wypełnić dokumenty, ale także załatwi bezpłatne holowanie. Możemy również poprosić go o kontrolę terminowości napraw czy przyznanie samochodu zastępczego. Program motoVIP to także dostęp do sieci ponad 700 serwisów autoryzowanych i niezależnych – wulkanizacyjnych, mechanicznych, blacharsko-lakierniczych, montażu i naprawy szyb samochodowych.

„Nasi Klienci nie muszą się martwić większością tych problemów, jakie zwykle niesie ze sobą użytkowanie samochodu” – mówią producenci AutoMapy – „teraz mogą skupić się tylko na jeździe. Biurokracja, terminy, negocjacje zniżek – wszystko to specjaliści mogą zrobić za nich”.

Kierowca posiadający AutoMapę i objęty programem motoVIP jest przygotowany na każdą sytuację na drodze, zarówno tę codzienną, jak i kryzysową.

Sylwester KozakAutoMapa i samochodowy anioł stróż

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.