AutoMapa iOS 3.2 już w AppStore

Opublikowano: 29 marca 2012. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Jakie nowości proponują nam twórcy w nowej wersji? Przede wszystkim zgodność z systemem iOS 5.1 i nowe mechanizmy wykrywania i pokonywania korków dzięki technologii LiveDrive!

Najważniejszą zmianą jest system LiveDrive! umożliwiający wyznaczenie najszybszej trasy z uwzględnieniem aktualnej sytuacji na drogach. W planowaniu podróży użytkowników AutoMapy wspiera serwis Targeo.pl prezentujący aktualną sytuację drogową oraz prognozy ruchu drogowego na kolejny dzień.

Z funkcji wykorzystywanych już w poprzednich wersjach wyróżnić można:

  • obsługa wyświetlaczy Retina dla iPhone
  • asystent Pasa Ruchu
  • nawigacja „pod drzwi” z wykorzystaniem punktowych adresów i ponad 636 tys. Użytecznych Punktów (POI)
  • 500 najniebezpieczniejszych stref drogowych w Polsce opracowanych wspólnie z Komendą Główną Policji i Fundacją Krzysztofa Hołowczyca – „Kierowca Bezpieczny”
  • dane o wszystkich przejazdach kolejowych opracowane wspólnie z PKP
  • ostrzeganie o radarach, fotoradarach, autach z wideorejestratorami i innych dowolnych obiektach na mapie
  • wsparcie dla CB Radio (pikietaż – informacja o słupkach kilometrowych)

Użytkownicy urządzeń iPhone 3GS/ 4/ 4S oraz iPadów w wersji 3 i 4 G mogą pobrać AutoMapę Polska iOS 3.2 bezpośrednio z AppStore w cenie 4,99 euro.

Sylwester KozakAutoMapa iOS 3.2 już w AppStore

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.