AutoMapa – nowa wersja

Ukazała się kolejna aktualizacja map dla programu AutoMapa® systemu nawigacji GPS. Liczba zawartych w programie dokładnie opracowanych miast oraz miejscowości z pełną siatką dróg i nazwami ulic wzrosła do 600. To już druga w tym roku publikacja uaktualnień wszystkich map systemu AutoMapa®.

'Przed okresem wakacyjnych wyjazdów szczególny nacisk położyliśmy na region Wielkich Jezior Mazurskich oraz aglomerację warszawską. W rejonach tych wykonaliśmy gruntowną aktualizację siatki dróg oraz organizacji ruchu. Mocno wzbogaciliśmy również bazę informacji o obiektach użyteczności publicznej (tzw. POI) na Mazurach. Oczywiście zaktualizowane zostały również pozostałe regiony kraju i uwzględniliśmy wszystkie sygnały użytkowników, które udało się zidentyfikować i potwierdzić przed datą zamknięcia materiału do publikacji. AutoMapa® to najczęściej aktualizowana mapa Polski…. i nic dziwnego, że najczęściej kupowana.’ – dodaje z uśmiechem Mirosław Bartos – szef opracowania danych AutoMapy®.

Najnowsza wersja map AutoMapy® XL zawiera już łącznie 667 tys. adresów, 918 tys. budynków i przeszło 28 tys. punktów użyteczności publicznej POI. Długość siatki dróg zawartych w programie nie wzrosła istotnie w stosunku do poprzedniej wersji – siatka dróg jest już bowiem praktycznie kompletna. Lista miast opracowanych z dokładnością do pojedynczych budynków i adresów wzrosła do 40. Dołączyły dwa nowe miasta: Nowy Sącz i Zielona Góra. AutoMapa® jest jedynym produktem na rynku, który oferuje pełną nawigację głosową GPS z tak dokładnymi planami adresowymi największych miast Polski.

AutoMapa® 4.0, która będzie obsługiwać również mapę Europy, ukaże się dopiero po wakacjach. Uwarunkowania techniczne związane m.in. z odpowiednio wysokim upakowaniem danych oraz zapewnieniem automatycznej nawigacji niezależnie od granic spowodowały przesunięcie terminu publikacji tej bardzo oczekiwanej wersji.

http://www.automapa.com

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry