AutoMapa partnerem relacji z Błękitnego24

AutoMapa, system nawigacji satelitarnej, został partnerem relacji z Błękitnego24 – jedynego helikoptera telewizyjnego wykorzystywanego do codziennych relacji na antenie telewizji TVN24.
Ten unikatowy, wyposażony w pięć kamer oraz nowatorski system anten do prowadzenia bezpośredniej transmisji helikopter umożliwia błyskawiczne przekazywanie najważniejszych informacji, które docierają do widzów kanału TVN24. To pierwsze, niespotykane dotąd przedsięwzięcie producenta nawigacji satelitarnej, jest wynikiem starannie opracowanej i egzekwowanej strategii marketingowej AutoMapy.

– Błękitny24 to synonim szybkości i jakości przekazywanych informacji, czego codziennie doświadczają widzowie TVN24. Jest zawsze tam, gdzie dzieje się coś ważnego, gdzie potrzebna jest błyskawiczna i rzetelna informacja. Natomiast AutoMapa jest kwintesencją sprawnej nawigacji i niezawodności. Codziennie prowadzi ponad 200 tysięcy kierowców, którzy wybrali AutoMapę w ich codziennych podróżach po polskich i europejskich drogach. Uważamy, że to para doskonała – mówi Jędrzej Szynkarczuk, dyrektor marketingu AutoMapy.

Kampanii promującej relacje z Błękitnego24 towarzyszy nowy znak i hasło AutoMapy – „AutoMapa prowadzi”. Jest ono odzwierciedleniem powodu, dla którego Polacy porzucają tradycyjne mapy i decydują się na wybór nawigacji satelitarnej. Chcą szybko, pewnie i bezbłędnie dotrzeć do wybranego przez siebie celu.

– Hasło „AutoMapa prowadzi” doskonale oddaje istotę nawigacji. Wybierając AutoMapę mamy pewność, że poprowadzi nas ona dokładnie tam, gdzie chcemy – mówi znany kierowca rajdowy Krzysztof Hołowczyc, który użyczył również swojego głosu do materiałów AutoMapy i Błękitnego24 emitowanych na antenie TVN24.

Pierwszy spot promujący relacje z Błękitnego24 można już zobaczyć na antenie TVN24.

www.pl.youtube.com/watch?v=wulCeysPsCo

Wpisy promowane

Wydarzenia

IT w Uczelniach
07.03.2024
19. edycja Studenckiego Festiwalu Informatycznego
04.04.2024 - 06.04.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top