AutoMapa w Internecie

Polski bezpłatny serwis mapowy mapa.szukacz.pl firmowany przez Mieczysława Prószyńskiego korzysta z map AutoMapy®.

‘Dzięki AutoMapie® oferujemy teraz internautom najdokładniejszą dostępną na rynku mapę Polski. Serwis mapa.szukacz.pl pozwala znaleźć na mapie położenie 43 tys. miejscowości oraz – co jest nowością – 98 tys. ulic w 690 miastach. W samej Warszawie można wyszukać 4770 ulic. Oczywiście pod nazwą www.szukacz.pl nadal działa Szukacz, czyli nasza wyszukiwarka ‘- mówi Mieczysław Prószyński.

Dostosowaniem map do internetowego serwisu mapowego zajęła się firma Indigo, z którą producenci programu AutoMapa® – Aqurat sp. z o.o. i Geosystems Polska sp. z o.o. – współpracują w zakresie m.in. systemów monitoringu i koordynacji pracy flot pojazdów i handlowców – Targeo®.

‘Przygotowanie mapy odbywało się równolegle na kilku serwerach i zajęło prawie tydzień, ale dzięki technikom kompresji opracowanym na potrzeby Targeo® udało nam się kilkukrotnie zmniejszyć wielkość serwowanych plików mapowych. To dopiero początek naszej współpracy. W przyszłości planujemy udostępnić internautom kolejne funkcje znane z systemu AutoMapa®’ – twierdzi Rafał Mikołajczak, Prezes Zarządu Indigo sp. z o.o.

http://mapa.szukacz.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry