AutoMapa znacznie taniej

Aż o 1/3 taniej można kupić roczne subskrypcje AutoMapy. Promocja rozpoczęła się 1 marca i potrwa do 30 czerwca br. Zakup subskrypcji pozwala przedłużyć dostęp do nowych wersji programu i odpowiednich map na kolejne 12 miesięcy.

'W chwili obecnej AutoMapa® jest najczęściej aktualizowanym programem do nawigacji satelitarnej. Jest to rezultatem wysokiego tempa przygotowywania map oraz nieustannie trwających prac nad ulepszaniem funkcjonalności produktu. Dzięki wykupieniu subskrypcji użytkownicy naszego produktu zapewnią sobie stały dostęp do nowych szczegółowych planów miast, poprawek w już wydanych mapach oraz wszelkich zmian funkcjonalnych i estetycznych systemu. AutoMapa® to najdokładniejszy i najbardziej zaawansowany systemem nawigacji satelitarnej GPS w Polsce. Nic dziwnego więc, że jest najchętniej kupowany’ – twierdzi Jan Korytkowski z Aqurat sp. z o.o.

Warunkiem nabycia subskrypcji jest podanie numeru licencji AutoMapy® oraz adresu poczty elektronicznej, na który przynajmniej raz była zarejestrowana. Zakupu można dokonać w okresie od 90 dni przed wygaśnięciem poprzedniej subskrypcji do 90 dni po jej wygaśnięciu. Niezależnie od daty wykupienia subskrypcji, czas jej działania rozpoczyna się w dniu wygaśnięcia poprzedniej.

http://www.automapa.com

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top