Axel Springer kusi twórców darmowych gier dla iOS

Opublikowano: 6 maja 2013. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Firma Ringier Axel Springer ogłosiła międzynarodowy konkurs „Free to play” na najlepszą darmową grę na system iOS.

Ringier Axel Springer konkursKonkurs „Free to play” grupy Ringier Axel Springer kierowany jest do pojedynczych osób lub zespołów z Europy Środkowo-Wschodniej, które od 6 maja mogą składać zgłoszenia jednej lub kilku gier stworzonych specjalnie na system iOS. Zwycięzca otrzyma 20 tys. euro w gotówce i wartą 500 tys. euro powierzchnię reklamową dla promocji gry w Polsce, Czechach, Serbii i na Słowacji.

Uczestnicy konkursu mogą się rejestrować na stronie www.ioscompetition.com do 15 września. Wtedy też upływa termin przekazywania gier na konkurs. Zgłaszane gry muszą być darmowe, a więc zgodne z hasłem konkursu „free to play”.

Jest haczyk: autor zwycięskiej aplikacji podzieli się w połowie przychodami z gry z Ringier Axel Springer w zamian za sfinansowanie przez spółkę kampanii reklamowej i promowanie gry w Europie.

Kapituła konkursu, składająca się z przedstawicieli Ringier Axel Springer z Polski, Czech, Słowacji i Serbii, ogłosi zwycięzcę 1 listopada.

Dawid ZarazińskiAxel Springer kusi twórców darmowych gier dla iOS

Podziel się!

O autorze

Dawid Zaraziński

Redaktor naczelny e-biznes.pl. Twórca Instytutu Kontekstów Pracy, który dostarcza wiedzy i inspiracji w szeroko rozumianym temacie pracy. Wcześniej kierownik think tanku biznesowo-technologicznego „How To Do IT” i redaktor prowadzący internetową odsłonę magazynu „Harvard Business Review Polska”. Aktywny na LinkedIn i Twitterze.