Axel Springer Polska przejmuje roadlook.pl i autofun.pl

Axel Springer Polska przejmuje od 1 sierpnia serwis roadlook.pl i domenę autofun.pl od firmy Anima Publishers z Czech, której udziałowcem jest Axel Springer AG. Witryny uzupełnią ofertę wydawcy w segmencie serwisów motoryzacyjnych.

Roadlook.pl to internetowy serwis podejmujący tematy ze wszystkich obszarów motoryzacji. Redakcja publikuje newsy dotyczące samochodów, motocykli, rajdów WRC i wyścigów Formuły 1, a także relacje z targów i wystaw oraz unikalne zdjęcia aut, które dopiero pojawią się na rynku. Dodatkowo w serwisie znaleźć można nowinki technologiczne, wrażenia z pierwszych jazd najnowszymi modelami samochodów i recenzje gadżetów dla fanów motoryzacji.

Axel Springer Polska przejmuje również domenę autofun.pl wraz z prawami do znaku graficznego i koncepcji witryny. Serwis autofun.pl tworzony będzie przez redakcję auto-swiat.pl na bazie czeskiego serwisu autofun.cz , prezentującego tematy motoryzacyjne w lżejszej wersji. Witryna będzie się koncentrować na samochodach sportowych, autach bardzo drogich i szybkich. Na stronach autofun.pl zamiast obszernych opisów dominować będą filmy i wysokiej jakości zdjęcia.

“Uzupełnienie portfolio Axel Springer Polska o nowe serwisy umocni naszą pozycję w segmencie motoryzacyjnym. Efekt synergii po przejęciu roadlook.pl i autofun.pl pomoże nam również zwiększyć zasięg serwisu auto-swiat.pl” – mówi Paweł Tomaszek, dyrektor wydawniczy segmentu motoryzacyjnego w Axel Springer Polska.

Wpisy promowane

  • Na czym polega obsługa kadrowo-płacowa?
    Pracownicy będący podstawą każdego biznesu, wymagają umiejętnego i sprawnego zarządzania. Bez tego żaden pracodawca nie będzie w stanie zapewnić swojemu ...
  • Nadzór nad pracownikami terenowymi w firmie
    Kontrola pracy w terenie ma korzystny wpływ na efektywność podejmowanych działań. Dzięki nadzorowi przedsiębiorstwa mogą skuteczniej wykrywać ewentualne nieprawidłowości oraz ...

Wydarzenia

Pytech Summit 2021
09.12.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry