AZ.pl z akredytacją ICANN

Firma AZ.pl uzyskała akredytację poprzez zakup amerykańskiej firmy Rapid Choice, której nazwa została następnie przekształcona w AZ.pl Inc. Po zmianie nazwy firma oficjalnie stała się pierwszym i jedynym rejestratorem w Polsce, posiadającym akredytację ICANN.
Na stronie ICANN z informacją o akredytowanych rejestratorach wybranie nazwy AZ.pl kieruje na stronę www.az.pl. AZ.pl jest pierwszą i dotąd jedyną firmą w Polsce, która uzyskała akredytację ICANN, co pozwala na rejestrację domen bezpośrednio u źródła bez konieczności korzystania z usług pośredników. Dla Klientów oznacza to niskie ceny domen globalnych na rynku polskich rejestratorów.

Otrzymanie akredytacji ICANN zostało połączone z całkowitą przebudową firmowej strony, Panelu Klienta i Panelu Partnera oraz poszerzeniem wachlarza usług i zwiększeniem ich jakości.

W ofercie firmy AZ.pl pojawił się również Kreator Stron Internetowych dzięki któremu każdy może w kilka minut przygotować stronę internetową. Kreator sprzedawany jest zarówno jako oddzielny produkt, wraz ze specjalną rejestracją domeny, a także jest dodawany gratis do wszystkich kont hostingowych. Dzięki temu nawet początkujący użytkownik Internetu może posiadać funkcjonalną stronę internetową zawierającą m.in. blog, księgę gości czy galerię zdjęć.

Wzorem innych firm, posiadających akredytację ICANN, AZ.pl zamierza stworzyć specjalną ofertę produktów, kierowanych do firm branży IT w Polsce. Będzie to związane między innymi z dużo tańszymi odnowieniami domen.

Uzyskanie akredytacji ICANN i powiększenie wachlarza produktów i usług to kroki strategiczne, dzięki którym AZ.pl mające na celu znaczne powiększenie liczby domen, pozyskanie nowych Klientów oraz zwiększenie ich satysfakcji z oferty firmy. Spółka planuje w najbliższych latach także nawiązanie kontaktów biznesowych z firmami branży internetowej i rozszerzenie działalności na rynki Europy Wschodniej.

Lista akredytowanych rejestratorów dostępna jest pod adresem http://www.icann.org/registrars/accredited-list.html

Wpisy promowane

Najnowsze wpisy

Scroll to Top