Bakoma wybrała OS3 multimedia

Agencja interaktywna OS3 multimedia rozpoczęła strategiczną, długofalową współpracę z Bakoma SA, producentem jogurtów i innych przetworów mlecznych. Współpraca będzie obejmować stworzenie serwisu korporacyjnego, a następnie stron produktowych dla najważniejszych marek w portfolio spółki.
W dwuetapowym przetargu, który trwał ostatnie kilka miesięcy, startowały najbardziej liczące się agencje interaktywne na polskim rynku. „Wybraliśmy OS3, ponieważ zaprezentowali profesjonalne i strategiczne podejście do tematu naszej obecności w Internecie” – powiedziała Magdalena Pawlak, Specjalista ds. Komunikacji Zewnętrznej i PR w firmie Bakoma SA.

„Marketerzy zdają sobie obecnie sprawę, jak ważnym i często kluczowym w komunikacji medium jest Internet. Coraz częściej świadomi Klienci wybierają jedną agencję do długofalowej i strategicznej obsługi wszystkich swoich marek i projektów w sieci. Wiedzą, że taka postawa gwarantuje spójność i sukces prowadzonych działań” – podsumowuje Marcin Maj, Dyrektor Zarządzający OS3 multimedia.

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry