Bank Millennium w Platnosci.pl

Posiadacze rachunków w banku Millennium od 14 lutego 2011 mogą dokonać szybkiej płatności on-line korzystając z systemu Platnosci.pl.

Klienci robiący zakupy w sklepach współpracujących z serwisem Platnosci.pl, mogą płacić za zakupione produkty m.in. za pośrednictwem szybkich e-przelewów. Teraz dzięki współpracy nawiązanej pomiędzy bankiem Millennium a PayU S.A., agregatorem płatności elektronicznych, dokonanie płatności za zakupy w sieci jest dla klientów Millennium prostsze, zabiera dużo mniej czasu i wymaga mniejszej liczby formalności. Informacja o dokonaniu zapłaty za towar trafia do sklepu czy sprzedawcy szybciej niż w przypadku standardowego przelewu, dzięki czemu Klienci mogą m.in. szybciej otrzymać zamówiony towar.

Witamy bank Millennium jako naszego nowego partnera biznesowego, ciesząc się, że możemy wspólnie pracować na rzecz rozwoju e-commerce w Polsce – mówi Marcin Jabłoński, Członek Zarządu PayU S.A. – Efekt nawiązanej współpracy to bezpieczne i wygodne rozwiązanie pozwalające na przekazanie środków na rzecz sklepu czy serwisu internetowego w ciągu kilku minut. Wykonanie takiego e-przelewu wymaga wprowadzania Bank Millennium w Platnosci.pl 1mniejszej ilości danych i jest znacznie szybsze w porównaniu do płatności kartą. Nie ma konieczności ręcznego wypełniania formularzy, każda płatność zawiera w sobie także mechanizm każdorazowego potwierdzenia pojedynczej transakcji. Wszystko to razem daje nam wygodne, intuicyjne i bardzo bezpieczne narzędzie do finalizowania zakupów internetowych.” – dodaje Jabłoński

Wpisy promowane

Wydarzenia

Kampania "To jest Twój biznes"
01.12.2022 - 31.01.2023
Program społeczny TOP Women w e-biznesie
15.01.2023
Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

Przewiń do góry