Bankier.pl udostępnia program do rozliczania PITów

Zbliża się okres składania rocznego zeznania podatkowego, portale internetowe w sporej większości już przygotowały dedykowane podstrony poświęcone tej tematyce.

Portal Bankier.pl na specjalnej stronie zebrał najważniejsze informacje niezbędne do wypełnienia formularza, proponuje również pobranie bezpłatnego programu pozwalającego na samodzielne wypełnienie deklaracji. Autorem programu jest IPS Przedsiębiorstwo Informatyczne.

Mamy nadzieję, że odpowiedzi na najczęstsze pytania i problemy podatników, obok poradników, formularzy i programów, ułatwią Internautom poprawne rozliczenie się z fiskusem – mówi Marcin Dziadkowiak, redaktor naczelny portalu Bankier.pl.

Warto podkreślić również, że dziś w dodatku do Gazety Wyborczej znajduję się płyta z oprogramowaniem do rozliczenia rocznego podatku. Gazeta wraz z płytą kosztuje 5,99 zł. Partnerem merytorycznym akcji jest KPMG, radiowym zaś RMF FM.

Osobom, które szukają narzędzia dostępnego online (równiez tym, które nie pracują na systemie Microsoft Windows, pod którym działa większość popularnych programów do rozliczania się z fiskusem) polecamy zaś serwis pitroczny.pl, gdzie za darmo można wypełnić i wydrukować zeznanie podatkowe. Aby skorzystać z jego możliwości należy się zarejestrować. Serwis został przygotowany przez firmę Power Media S.A., operatora platformy ifirma.pl.

Wpisy promowane

Wydarzenia

IT w Uczelniach
07.03.2024
19. edycja Studenckiego Festiwalu Informatycznego
04.04.2024 - 06.04.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top