Bankier.pl udostępnia program do rozliczania PITów

Opublikowano: 1 marca 2010. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , ,

Zbliża się okres składania rocznego zeznania podatkowego, portale internetowe w sporej większości już przygotowały dedykowane podstrony poświęcone tej tematyce.

Portal Bankier.pl na specjalnej stronie zebrał najważniejsze informacje niezbędne do wypełnienia formularza, proponuje również pobranie bezpłatnego programu pozwalającego na samodzielne wypełnienie deklaracji. Autorem programu jest IPS Przedsiębiorstwo Informatyczne.

Mamy nadzieję, że odpowiedzi na najczęstsze pytania i problemy podatników, obok poradników, formularzy i programów, ułatwią Internautom poprawne rozliczenie się z fiskusem – mówi Marcin Dziadkowiak, redaktor naczelny portalu Bankier.pl.

Warto podkreślić również, że dziś w dodatku do Gazety Wyborczej znajduję się płyta z oprogramowaniem do rozliczenia rocznego podatku. Gazeta wraz z płytą kosztuje 5,99 zł. Partnerem merytorycznym akcji jest KPMG, radiowym zaś RMF FM.

Osobom, które szukają narzędzia dostępnego online (równiez tym, które nie pracują na systemie Microsoft Windows, pod którym działa większość popularnych programów do rozliczania się z fiskusem) polecamy zaś serwis pitroczny.pl, gdzie za darmo można wypełnić i wydrukować zeznanie podatkowe. Aby skorzystać z jego możliwości należy się zarejestrować. Serwis został przygotowany przez firmę Power Media S.A., operatora platformy ifirma.pl.

Sylwester KozakBankier.pl udostępnia program do rozliczania PITów

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.