Bankier.pl wydawcą tygodnika o finansach osobistych

W dniu dzisiejszym użytkownicy portalu Bankier.pl otrzymali pierwszy numer tygodnika o finansach osobistych o nazwie Przegląd Finansowy Bankier.pl. Jest to zupełnie nowy projekt Bankier.pl stworzony przy wykorzystaniu posiadanych zasobów portalu, które będą obecnie możliwe do dystrybucji w postaci zarówno on-line, jak i drukowanej – a wszystko to w zależności o formy jaką sobie wybiorą sami czytelnicy. Subskrypcja tygodnika jest bezpłatna i umożliwia otrzymywanie co poniedziałek najbardziej aktualnych informacji, przygotowywanych przez redakcję portalu.
To pierwszy tego typu projekt w Polsce i to nie tylko ze względu na nietypową zawartość tygodnika, czy też fakt, że jest on pierwszym w Polsce tygodnikiem o finansach osobistych. Równie ważna jest sama jego forma, łączy on bowiem trzy różne media: internet, prasę, a także telewizję. Każdy materiał czy artykuł lub komentarz video w Przeglądzie Finansowym Bankier.pl jest w rzeczywistości zarówno syntetycznym materiałem na dany temat, jak i odnośnikiem prowadzącym do jej pełnej wersji tekstu lub wywiadu telewizyjnego. Redakcja tygodnika skupia się na przybliżeniu i zarysowaniu czytelnikom tematu w przystępnej formie, tak aby każdy kogo zainteresuje dana tematyka mógł ją zgłębić już bezpośrednio na stronach portalu Bankier.pl czy też obejrzeć więcej w materiałach przygotowanych przez ekipę Bankier.TV.

Nowy tygodnik wydawany przez portal finansowy Bankier.pl zawiera pakiet informacji z mijającego tygodnia w skład którego wchodzą:

* podsumowanie tygodnia na rynkach finansowych
* wydarzenia i ważne wiadomościami gospodarczo-finansowe
* wywiady i komentarze, także przygotowane przez Bankier.TV
* notowania funduszy, indeksów i lokat
* zestawienia i opisy najatrakcyjniejszych i najnowszych produktów finansowych
* porady ekspertów podatkowych i wiele innych…

W każdy poniedziałek nowy numer Przeglądu Finansowego Bankier.pl będzie ukazywał się na specjalnej stronie internetowej www.bankier.pl/przeglad . Tygodnik będzie trafiał również do skrzynek mailowych czytelników, którzy wyrażą takową chęć, zapisując się na darmową subskrypcję tygodnika. W zależności od preferencji użytkownicy będą mogli otrzymywać co poniedziałek Przegląd Finansowy Bankier.pl jako załącznik maila lub też w postaci linka do przejrzenia tygodnika na stronach internetowych portalu. Zarówno jedna jak, i druga forma umożliwia jego błyskawiczne wydrukowanie i korzystanie z niego w pełni bez potrzeby używania komputera z dostępem do Internetu.

„Jedną z największych zalet Przeglądu Finansowego Bankier.pl jest jego pełna funkcjonalność zarówno w postaci elektronicznej, jak i czysto drukowanej. Pozwala to na korzystanie z niego w dowolnej chwili, gdy mamy na to czas, będąc np.: w podróży, w drodze z domu do pracy czy też podczas przerwy obiadowej – mówi Michał Macierzyński, redaktor naczelny Przeglądu Finansowego Bankier.pl. Bardzo mnie cieszy, że korzystając z ogromnych zasobów portalu mogliśmy stworzyć produkt, który pozwala naszym Czytelnikom, w dzisiejszych zabieganych czasach, na dostęp do potrzebnej dawki informacji z interesującego ich obszaru tematycznego ” – dodaje Macierzyński.

Redakcja Bankier.pl publikuje dziennie ponad 220 informacji dotyczących, m.in.: gospodarki, finansów informacji ze spółek i parkietu giełdowego oraz rynków międzynarodowych. Na portalu znajduje się codzienny przegląd prasy gospodarczo-ekonomicznej, serwis gospodarczy Audio News Bankier.pl w postaci podcastów, a także relacje i komentarze video reporterów i Bankier.TV. Przegląd Finansowy Bankier.pl jest kolejnym kanałem dystrybucji bogatych treści portalu, który daje użytkownikom pełną dowolność formy i czasu otrzymywania interesujących ich informacji.

„Jakość i wysoki poziom merytoryczny naszej pracy dziennikarskiej został już wielokrotnie doceniony przez niezależne podmioty na rynku. Na przestrzeni ostatniego półtora roku m.in. zostaliśmy uznani dwukrotnie za najbardziej popularne źródło internetowe przez dziennikarzy ekonomicznych – mówi Maciej Klepacki, marketing manager Bankier.pl. Mając przekonanie, że przygotowywane przez nas treści są na jak najwyższym poziomie merytorycznym dokładamy obecnie wszelkich starań, aby dostarczać je odbiorcom w sposób i w formie maksymalnie dla nich przyjaznej, stąd też dzisiejszy debiut Przeglądu Finansowego Bankier.pl ” – dodaje Klepacki.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top