Bar w Internecie nadal w INTERIA.PL

14 września, równolegle z pojawieniem się drugiej edycji widowiska Bar na antenie telewizji Polsat, w INTERIA.PL wystartował serwis poświęcony temu programowi.

– „Konstrukcja nowego serwisu uwzględnia przede wszystkim zmiany w formule programu, odnowiona została szata graficzna” – mówi o uruchomionym serwisie Grzegorz Wójcik, wiceprezes i dyrektor programowy INTERIA.PL. – „Tym razem zaoferujemy odbiorcom jeszcze więcej atrakcji, niż poprzednio, przede wszystkim jeżeli chodzi o możliwość interaktywnego kontaktu z uczestnikami programu” – dodaje.

W serwisie znaleźć można redagowane na bieżąco wiadomości, zdjęcia, filmy i dźwięki z programu. W specjalnych sekcjach dostępne są związane z programem gadżety elektroniczne, można też zasubskrybować codzienny, bezpłatny biuletyn na temat wydarzeń w programie. Podobnie jak w poprzedniej edycji programu użytkownicy serwisu oglądać będą obraz z 6 kamer (3 w domu i 3 w Barze). Dostępna będzie też sekcja „Bez cenzury”.

Odwiedzający serwis mogą zadawać barmanom pytania, które wraz z odpowiedziami będą pojawiać się na stronach WWW. Jest też możliwość napisania maila i wysłania SMS’a bezpośrednio do uczestnika programu.

Serwis podzielony jest na dwie części – ogólnodostępną i płatną. Dostęp do części płatnej serwisu można wykupić na 24 godziny, miesiąc i na cały czas trwania programu.

http://barpolsat.interia.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top